Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Winter Game Festival Suwalki

Marzec 16 @ 08:00 - Marzec 17 @ 23:30

Jest to pierwszy e-sportowy festiwal w Suwałkach. Wydarzenie ma na celu zachęcenie dzieci i młodzież do wyjścia z domu oraz przełożenie ich domowych pasji na zewnątrz. Będzie to rywalizacja młodzieży i dzieci w ich ulubionych grach komputerowych.

W puli nagród znajdują się nagrody o wartości około 10 000 zł. Młodzi ludzie będą rywalizować w dwie gry: League of Legends oraz Counter Strike Global Offensive.

Planowane są też konkursy w przerwie na mecze, takie jak: gra jeden na jednego (widz vs widz) których wybierzemy z widowni, quizy dotyczące znajomości danych dwóch gier, najlepsze zdjęcie przy ściance fotograficznej oraz wiele wiele innych a do wygrania będą ciekawe nagrody.

Całe wydarzenie odbędzie się 16-17 marca 2019 roku w Parku Naukowo Technologicznym w Suwałkach przy ulicy Innowacyjnej 1.

O nas: Jesteśmy grupką graczy, którzy darzą e-sport zamiłowaniem od najmłodszych lat. Zawsze chcieliśmy poczuć się jak profesjonalni gracze e-sportowi, jednak problem tkwił w tym, że nie było warunków, ani żadnych wydarzeń gamingowych w naszej okolicy. Musieliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i sami zorganizować turniej w Suwałkach. Mamy nadzieję, że wszystko w niedługim czasie się bardzo rozwinie i będziemy realizować nasze marzenia dalej i poszerzać nasze zasięgi. Sami jesteśmy graczami i wiemy, że młodzi ludzie potrzebują takiego typu rozrywki/rywalizacji. Chcemy wam wszystkim podziękować za wsparcie i zainteresowanie naszą inicjatywą i powiemy wam że na pierwszej edycji to się wszystko nie skończy. Świat idzie do przodu, a my razem z nim! Pozdrawiamy ekipa WGFu!

Szczegóły

Start:
Marzec 16 @ 08:00
Koniec:
Marzec 17 @ 23:30

Miejsce

Park Naukowo-Technologiczny
ul. Innowacyjna 1
Suwałki, Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: