Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Włócznia Jaćwingów 2021 – gala przyznania nagród Prezydenta Miasta Suwałk

26 lutego @ 19:00 - 23:30

280zł

Włócznia Jaćwingów 2021
26.02.2022, godz. 19.00
Suwałki Arena, ul. Zarzecze 26
Bilety: 280 zł/os

26 lutego spotkamy się w Suwałki ARENA podczas Gali wręczenia nagród Prezydenta Miasta Suwałk „Włócznia Jaćwingów” za rok 2021 oraz balu karnawałowym. Wydarzenie uświetni koncert Anny Wyszkoni. W programie świetna zabawa oraz szereg muzycznych, ale i tanecznych atrakcji! O niezapomnianą atmosferę zadba zespół Capri New Beat!
Podczas balu wręczone zostaną nagrody Włócznie Jaćwingów. Już dziś możemy zdradzić, że będzie ich 7. W ubiegłym tygodniu kapituła składająca się z laureatów nagrody z dwóch poprzednich edycji wybrała wspólnie z Prezydentem Suwałk kolejne osoby i organizacje, które otrzymają „suwalskiego Oscara”.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i lubianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. W 2021 roku obchodziła jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji przygotowała szereg wydarzeń, z których najważniejszym było wydanie albumu z największymi przebojami pt. „Nieznośna lekkość hitu”. Można na nim usłyszeć zarówno najbardziej znane piosenki Ani, jak i premierowe utwory, między innymi nową wersję kultowej „Agnieszki”, nagraną w duecie z popularnym polskim raperem Januszem Walczukiem. Jej solowe albumy „Pan i Pani” (2009) oraz „Życie jest w porządku” (2012) osiągnęły status podwójnie platynowych, a kolejny, „Jestem tu nowa” (2017) pokrył się „złotem”. Pochodzący z niej utwór „Nie chcę cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata radia RMF FM i Telewizji Polsat. Każdy koncert Anny Wyszkoni to eleganckie i pełne emocji widowisko. Tym razem będzie podobnie. Nie zabraknie takich przebojów, jak: „”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to kochany”, „W całość ułożysz mnie” , „Oczy szeroko zamknięte” i wiele innych. Artystce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z czołowych polskich gitarzystów, Marka Raduli.

Szczegóły

Data:
26 lutego
Godzina:
19:00 - 23:30
Koszt:
280zł

Miejsce wydarzenia

Suwałki Arena
Zarzecze 26
Suwałki, Podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: