Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Wymienialnia książek i spotkania autorskie z Wojtkiem Steckiewiczem oraz Eweliną Domańską w Suwałkach

2 grudnia 2023 @ 15:00 - 17:00

Free

Wymienialnia książek odbędzie się już 2 grudnia 2023 w Kawiarence Artystycznej. Zachęcamy do zrobienia grudniowych porządków w domowych biblioteczkach oraz wymiany ich na inne ciekawe pozycje książkowe.
To spotkanie dla moli książkowych, miłośników czytania, dyskusji o i na temat książek. Zapewne każdy z nas ma w swoich zbiorach tak zwane „półkowniki”, które są poczytane po wielekroć i można je puścić w świat. Bo książka nie może stać na półce, książka musi być czytana, powinna krążyć po świecie, odwiedzać ludzi, ich domy, ich koty i ich ciepłe koce. Hm…tak się przecież najlepiej czyta:) Wszystkich zafiksowanych na punkcie książek zapraszamy w najbliższą sobotę, 2 grudnia od godziny 15.00 do Kawiarenki Artystycznej, gdzie planujemy pierwszą – i mamy nadzieję nie ostatnią – wymienialnię książek. Można przyjść ze swoim egzemplarzem, albo kilkoma i zamienić go na inny, a przy okazji pogadać o swoich ulubionych tytułach, autorach, przyzwyczajeniach, miejscach, gdzie się najlepiej czyta, a nade wszystko spotkać pokrewne dusze.
Podczas wymienialni porozmawiamy z autorami. Wojtek Steckiewicz, napisał już kilka książek z gatunku fantasy i obiecał, że opowie o nich i swojej pasji. Naszym gościem będzie też Ewelina Domańska, na co dzień nauczycielka języka angielskiego, autorka bardzo dobrze przyjętego przez krytykę i czytelników trillera „itakjuzniezyjesz.com”.
2.12.2023, godz. 15:00
Kawiarenka Artystyczna, ul. Noniewicza 71, wstęp wolny

Details

Date:
2 grudnia 2023
Time:
15:00 - 17:00
Cost:
Free

Venue

Kawiarenka artystyczna SOK
Noniewicza 71
Suwałki, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj