Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

XIII Świetlikowe Kolędowanie w Suwałkach

17 grudnia 2021 @ 19:00 - 20:00

10zł

Przedświąteczny tydzień to najlepszy czas na koncert kolęd, pastorałek oraz zimowych i świątecznych piosenek. Tydzień przed Wigilią Bożego Narodzenia Studio Piosenki Świetlik zaprasza na trzynaste już Świetlikowe Kolędowanie, czyli wspólne śpiewanie w radosnym gwiazdkowym nastroju. W tym roku na scenie Sali im. A. Wajdy wystąpi blisko czterdziestu młodych wokalistek i wokalistów szlifujących talent pod kierownictwem Emila Kulbackiego.

Piątek, 17.12.2021 r., godz. 19:00, Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5. Bilety: 10 zł.

Świetlikowe kolędowanie to już kilkuletnia suwalska tradycja świąteczna. Koncerty Świetlików stały się stałym punktem przedświątecznego kalendarza i przyciągają tłumy fanów bożonarodzeniowej atmosfery. W tym roku na scenie Sali im. A. Wajdy wystąpi blisko czterdziestu młodych wokalistek i wokalistów szlifujących talent pod kierownictwem Emila Kulbackiego. W repertuarze najpiękniejsze kolędy, pastorałki i świąteczne piosenki, a także wprowadzające w klimat „piosenki z dzwonkami” czyli popularne utwory rozrywkowe w klimacie zimowym.

Warto wybrać się na koncert całą rodziną, zabrać przyjaciół i sąsiadów i zatrzymać na moment w przedświątecznej gonitwie, zamieniając gorączkę zakupów na ciepłe chwile spędzone w gronie bliskich osób.

Szczegóły

Data:
17 grudnia 2021
Godzina:
19:00 - 20:00
Koszt:
10zł

Miejsce wydarzenia

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: