Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

XVI Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik 2022 w Suwałkach

20 maja @ 10:00 - 12:00

Bezpłatnie

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powraca konkurs dla młodych wokalistów z regionu! Gdy pierwsi młodzi wykonawcy stanęli na scenie I Konfrontacji Talentów Wokalnych Świetlik, większości z tych, którzy wystąpią w tym roku, nie było jeszcze na świecie. To już szesnasta edycja Konfrontacji, które przyciągają najlepszych młodych wokalistów w północno-wschodniej Polsce!

XVI Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik 2022
20.05.2022, godz. 10:00
Sala Kameralna SOK, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny

W czasach inwazji telewizyjnych show, w których nie ma miejsca na autentyczną ŚWIEŻOŚĆ i realne DEBIUTY, pomysłodawcy i jurorzy Konfrontacji Talentów Wokalnych postawili sobie za cel wyszukiwanie prawdziwie nieoszlifowanych diamentów.

Jak co roku na Konfrontacjach spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych powiatu suwalskiego. Dzieci i młodzież ze wsi, miast i miasteczek. Ci, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.

Cykliczne Konfrontacje dają im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Podczas wcześniejszych edycji uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii, dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod opieką instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Owocem tej solidnej i twórczej pracy jest działająca od kilku lat grupa wokalna Studio Piosenki Świetlik >>. Zespół koncertuje nie tylko na terenie Suwałk. Z powodzeniem bierze także udział w licznych konkursach i występach na terenie całej Polski.

Szczegóły

Data:
20 maja
Godzina:
10:00 - 12:00
Koszt:
Bezpłatnie

Miejsce wydarzenia

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: