Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaduszki Jazzowe – koncert Tubis Trio w Augustowie

1 listopada @ 19:00 - 20:00

Augustowskie Placówki Kultury zapraszają wszystkich miłośników dobrej muzyki i ciepłego brzmienia na Zaduszki Jazzowe. 1 listopada o godz. 19:00 na scenie augustowskiego kina „Iskra” stanie artystyczne trio jazzowe – Tubis Trio.

Ich muzyka to jazz z elementami rocka, muzyki rozrywkowej i klasycznej.

– Charakteryzuje się chwytliwymi melodiami, zaraźliwym, świetnie dobranym, lekko popowym rytmem pełnym synkop i lirycznymi solówkami w szczególności Tubisa. Kompozycje są bardzo przystępne, ale nie trywialne. Ich siła ukazuje się głównie w energii i dynamicznej grze zespołu, który doskonale się uzupełnia – napisała Angelique Van Os w holenderskim magazynie „Jazzism”.

Skład zespołu:

Maciej Tubis (piano)

Paweł Puszczało (double bass)

Przemek Pacan (drums)

Tubis Trio zaskakuje publiczność świeżością z jaką podchodzi do każdego koncertu. Zawsze dając 100% ekspresji, która jest najważniejsza w tym zespole i którą publiczność zawsze w pełni od muzyków odbiera.

Serdecznie zapraszamy

APK

– – –

Cena biletu: 25 zł,

Sprzedaż i rezerwacje: Miejski Dom Kultury w Augustowie, ul. Nowomiejska 41, tel. 87 643 36 59.

Uczestnictwo w wydarzeniach jest jednoznaczne z akceptacją zapisów Regulaminu Imprez organizowanych przez APK w czasie trwania epidemii COVID-19, znajdującego się na stronie internetowej www.apk.augustow.pl

Szczegóły

Data:
1 listopada
Czas:
19:00 - 20:00

Miejsce

Kino „Iskra”
ul. 3 Maja
Augustów, Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: