Reklama
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Zagraj to, młody” – spektakl familijny Teatru Pneumatycznego w Augustowie

26 marca 2023 @ 14:00 - 16:00

25zł

Augustowskie Placówki Kultury, Teatr Pneumatyczny oraz Stowarzyszenie Artystyczne PNEUMA serdecznie zapraszają na prapremierę familijnego spektaklu pt. „Zagraj to, młody”.

Już 26 marca 2023 r. (niedziela) w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Augustowie (Rynek Zygmunta augusta 9, wejście od ul. Kościelnej, II piętro) i to dwukrotnie – o godz. 14:00 oraz 16:00 Teatr Pneumatyczny zaprezentuje swój najnowszy spektakl skierowany do widowni od lat 6 do 106, czyli na widowni odnajdzie się każdy!

Na 45 minut przed każdym z pokazów odbywać się będzie pedagogiczno-teatralny warsztat “SUPERBOHATER” wprowadzający do spektaklu i skierowany przede wszystkim do widzów między 6. a 10. rokiem życia (ale starsi z pewnością nie będą się nudzić).

A co zobaczymy na scenie? – Wakacyjny weekend z rodziną na łonie natury? Jasne! Jedź z nami na wspólną wyprawę do ukrytego w sercu lasu domku! Wystarczy spakować plecak, zabrać śpiwór i… znaleźć jakiś sposób, by niesforne dzieciaki wszystkiego nie rozniosły. Może ciekawa bajka, wymyślona naprędce historia małego orzełka, pozwoli nie tylko zainteresować urwisy, ale też pomoże odkryć prawdy o świecie i o sobie samym, o skarbach, które drzemią w każdym z nas? Masz ochotę posłuchać tej bajki?

Serdecznie zapraszamy!

APK

– – –

Cena biletu: 25 zł

Sprzedaż i rezerwacje: Miejski dom Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 84 643 36 59

warsztat “SUPERBOHATER” jest bezpłatny. Obowiązują zapisy (liczba miejsc ograniczona). Chęć udziału zgłosić można w MDK-u lub mailowo (teatrpneumatyczny@gmail.com).

– – –

Scenariusz: Konrad Milanowski

Reżyseria: Paweł Leszkowicz

Muzyka: Martyna Kotarska

Scenografia: Szymon Jaworowski

Obsada: Aleksandra Masiejczyk, Konrad Milanowski/Dariusz Pawłowski, Przemysław Stasiulewicz, Kinga Piotrowska/Dawid Sujata, Krzysztof Białobłocki/Szymon Jaworowski

Czas trwania: 45 minut

Scenariusz spektaklu powstał na podstawie bajki “O małym orle i poszukiwaniu tego, co ukryte” Aleksandry Masiejczyk (link do rejestracji czytania online: https://www.youtube.com/watch?v=m940km3BAEI).

Autorem plakatu i grafiki promującej wydarzenie jest Krzysztof „Kasztan” Piotrowski.

Details

Date:
26 marca 2023
Time:
14:00 - 16:00
Cost:
25zł

Venue

Augustowskie Placówki Kultury – Miejski Dom Kultury
Rynek Zygmunta Augusta
Augustów, Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj