Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zapisy do Małej Akademii Jazzu z Marianem Szaryńskim w Suwalskim Ośrodku Kultury

21 września 2021 - 30 września 2021

Jeszcze do końca września można się zgłaszać do Małej Akademii Jazzu – w skrócie MAJ! Nieodpłatne zajęcia będą odbywały się w Suwalskim Ośrodku Kultury, a poprowadzi je Marian Szaryński, który przez ostatnie dwadzieścia pięć lat prowadził w Suwałkach i Sejnach warsztaty jazzowe z młodzieżą. Ich wizytówką była m.in. Marycha River Brass Band.

Zajęcia Małej Akademii Jazzu poprowadzi Marian Szaryński – multiinstrumentalista, doświadczony muzyk jazzowy i znakomity pedagog, ceniony nauczyciel gry na instrumentach dętych i instruktor warsztatów dla dzieci i młodzieży. Założyciel grupy North Pole (and) Jazz Band, finalisty Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting Złota Tarka (1 984, 1999 r.). W 2008 roku z jego inspiracji powstał zespół Marycha River Brass Band. Jego wychowankowie zasilają krajową scenę muzyczną, grają w najciekawszych zespołach i tworzą własne inicjatywy muzyczne.

W zajęciach mogą uczestniczyć zarówno osoby z przygotowaniem muzycznym (uczniowie lub absolwenci szkół muzycznych) i pasjonaci bez muzycznego przygotowania. Chętne osoby mają do wyboru dwie grupy (młodzież powyżej 11 roku życia i dorośli). Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu (indywidualne i grupowe) w Suwalskim Ośrodku Kultury. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail sok@soksuwalki.eu.

Szczegóły

Start:
21 września 2021
Koniec:
30 września 2021

Miejsce wydarzenia

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Leave a Reply

%d bloggers like this: