Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Zimowa Akademia Artystyczna w Suwalskim Ośrodku Kultury

Styczeń 21 @ 08:00 - Luty 3 @ 17:00

Dwutygodniowa przerwa w nauce rozpoczyna się już 21 stycznia. To czas wytchnienia dla uczniów i spore wyzwanie dla rodziców, którzy szukają interesujących i kreatywnych ofert spędzenia tego czasu. Ciekawe propozycje na ferie przygotował Suwalski Ośrodek Kultury. W programie tegorocznych zimowych spotkań znalazła się szeroka gama zajęć plastycznych i manualnych, tanecznych i muzycznych, spektakle teatralne i trwające całe ferie warsztaty filmowe. Coś dla siebie znajdą i najmłodsi (już od 5. roku życia), jak i starsi.

Prawdziwe cuda będzie można wykonać i zabrać do domu pod okiem Haliny Lutyńskiej i Lidii Żyniewicz z Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła na „Zimowych Warsztatach Rękodzieła”. Wszystkich, którzy kochają wyrażać się kolorem i kreską zapraszamy na „Tęczę wyobraźni” z Mieczysławem Iwaszką w Pracowni Sztuk Pięknych oraz „Feryjne Fanaberie” z Kazimierzem Gomułką w Pracowni Ilustracji i Rysunku.

Miłośnicy tańca z pewnością odnajdą się „W kręgu tańca” prowadzonych przez Kingę Kobielę (taniec ludowy), Ewę Niedźwiecką (warsztaty dla najmłodszych), Jagodę Tylendę (taniec z rekwizytem) i Mihaila Nikolova (jazz modern). Uzdolnieni muzycznie mogą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności podczas zajęć w ramach „Elementarza Młodego Melomana” z Tomaszem Kierejszą.

Na przyszłych filmowców czekają warsztaty filmowe „Między kamerą a akcją”, kompletna propozycja dla kreatywnych ludzi niezależnie od wieku, profesji i predyspozycji. Uczestnicy warsztatów przejdą przez cały proces tworzenia filmu – od pomysłu, przez scenariusz, casting i plan, po montaż – i dostaną dwa tygodnie na wejście w temat oraz nakręcenie krótkiego filmu pod fachowym okiem pasjonata filmu i doświadczonego fotografa Bogusława Wasilewskiego.

Teatromanom polecamy udział w XIII Ogólnopolskich Spotkaniach Teatralnych WTOOPA, podczas których będzie można zobaczyć kilkanaście świetnych spektakli młodzieżowych z całej Polski.

Szczegółowy program zajęć można sprawdzić na stronie i facebooku Suwalskiego Ośrodka Kultury. Warto skorzystać.

Szczegóły

Start:
Styczeń 21 @ 08:00
Koniec:
Luty 3 @ 17:00

Miejsce

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: