Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stacja Pogodne Suwałki

28 stycznia - 29 stycznia

Koniec stycznia to w Suwałkach czas pod znakiem wydarzenia Stacja Pogodne Suwałki. Pierwszego dnia spotkamy się w Suwalskim Ośrodku Kultury. Stacja Pogodne Suwałki rozpocznie się spotkaniem z Hubertem Stojanowskim i Radosławem “Rybą” Milewskim, połączonym z projekcją filmów i zdjęć.

28-29.01.2023, godz. 16.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

wstęp wolny 

W Suwalskim Ośrodku Kultury czekamy na Was od godziny 16.00.

Hubert Stojanowski – fotografik, filmowiec, kajakarz, nurek swobodny i sprzętowy, paralotniarz. Prowadzi rodzinnego bloga o Suwalszczyźnie. Od dwudziestu dwóch lat uczy w Zespole Szkół Technicznych w Suwałkach. Od wielu lat dokumentuje Suwalszczyznę z powietrza, z ziemi i spod wody. W swoim archiwum ma wiele ujęć regionu w różnych porach roku, ale najbardziej fascynuje go zima (bo urodził się w styczniu). Zapraszamy na swobodną gawędę przeplataną pokazem zdjęć i krótkimi filmami.

Radosław „Ryba” Milewski – współorganizator kultowego w tym rejonie Polski rajdu rowerowego „Wigrami dookoła Wigier”. Współzałożyciel suwalskiej drużyny hokeja na lodzie White Bears. Członek WigKayaks Team, odważnej i żądnej przygód ekipy, docierającej kajakami wszędzie, gdzie się da. Zimą eksploruje zakątki Suwalszczyzny
na rowerze, nartach biegowych, nartach zjazdowych, desce snowboardowej, łyżwach, kajakiem, biegając i morsując. Założył i prowadzi markę Suwalszczyzna Aktywna. Zakochany w Suwalszczyźnie pasjonat przyrody, z wyobraźnią fotografujący napotkane na swych ścieżkach ciekawostki.

Biorąc pod uwagę fakt, że proponowani goście mają na koncie wiele wspólnych projektów, wypraw i innych działań – również zimowych, proponuje się, by po indywidualnych prezentacjach każdego z nich, płynnie przejść do wspólnej rozmowy, angażującej publiczność. Czas: ok. 30-40 min.

Szczegóły

Początek:
28 stycznia
Koniec:
29 stycznia

Miejsce wydarzenia

Suwałki
ul. Patli Polska + Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj