Reklama

Suwalska aplikacja rowerowa coraz popularniejsza

Data:

- Reklama -

W zestawieniu Top Apps aplikacja VTS.Bike, stworzona w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach, pnie się coraz wyżej. Niedawno znajdująca się na 41. pozycji, obecnie zajmuje 14. miejsce wśród sportowych apek.

– Zostaliśmy nie tylko zauważeni, ale również docenieni i wyróżnieni przez amerykańskiego giganta informatycznego – Google. W ostatnim czasie ludzie z tego jednego z największych koncernów informatycznych „wrzucili pod lupę” naszą apkę i sprawdzili ją pod kątem jakości, bezpieczeństwa, niezawodności i funkcjonalności – informuje Krzysztof Kapusta z firmy VTS.

Aplikacja została zakwalifikowana w tym zestawieniu w kategorii Trending. Jest zupełnie bezpłatna. Korzystają z niej użytkownicy nie tylko z Polski, ale też Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii, Danii, Włoch, Hiszpanii, Litwy, a także z krajów azjatyckich.

VTS.Bike to aplikacja skierowana do rowerzystów, pozwala na śledzenie aktualnego położenia w oparciu o technologię GPS. Na podstawie odczytywanych danych, apka wylicza parametry wycieczek, takie jak: prędkość, czas, dystans, przewyższenia, spadki, spalone kalorie i inne. Jak zapewniają twórcy aplikacji, możliwości VTS.Bike to nie tylko statystyki. Potrzeby najbardziej wymagających rowerzystów spełniają: dzienniki podróży, zamieszczanie zdjęć tras, umieszczanie swoich ulubionych POI (Points of Interest) na mapie, komunikacja z innymi cyklistami, śledzenie użytkowników VTS.Bike na rajdach i maratonach rowerowych, używanie śladów tras innych użytkowników, dla treningów lub czysto rekreacyjnie.

Aplikacja cały czas jest rozwijana. Krzysztof Kapusta zapowiada, że wkrótce z apką zostanie połączona rowerowa gra terenowa, która jej uczestników przeniesie w przyszłość – do roku 2050.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Parkowe firmy sięgają za granicę

Nowe kontakty nawiązali przedstawiciele suwalskich firm z technoparku podczas...