Wczytywanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • wydarzenie już minęło.

Michał Bajor – PIOSENKI KTÓRE LUBIĘ – koncert w Suwałkach

12 kwietnia @ 17:00 - 18:30

Agencja Just For Music zaprasza na wyjątkowy koncert Michała Bajora, który odbędzie się 12 kwietnia w Suwałkach. Artysta zaprezentuje swój najnowszy recital zatytułowany „Piosenki, które lubię” – pełen emocji, wspomnień i ulubionych utworów z bogatego dorobku wokalisty.

Podczas koncertu usłyszymy zarówno znane kompozycje, jak i nowe muzyczno-literackie niespodzianki przygotowane specjalnie na tę trasę. Michał Bajor, wybierając repertuar spośród kilkuset piosenek napisanych dla niego przez wybitnych autorów, sięgnął po te, które są mu szczególnie bliskie i które – jak sam przyznaje – publiczność najczęściej chciała ponownie usłyszeć.

W programie recitalu znajdą się m.in. takie utwory jak „Chciałbym”„La Boheme” czy „Moja miłość największa”. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie wyjątkową interpretację, liryzm tekstów oraz muzykę w najlepszym, klasycznym wydaniu.

Koncert jest zaplanowany na 12 kwietnia w Suwałkach w Suwalskim Ośrodku Kultury na godzinę 17:00. Organizatorzy przypominają, że ze względu na kameralny charakter recitalu nie zaleca się przyprowadzania dzieci poniżej 6. roku życia.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by usłyszeć na żywo jeden z najpiękniejszych głosów polskiej sceny muzycznej.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Just For Music.

Szczegóły

  • Data: 12 kwietnia
  • Czas:
    17:00 - 18:30

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj