Mistrzowie deskorolek i rymowania wybrani

0
162
Mistrzowie deskorolek i rymowania wybrani Niebywałe Suwałki 2

 

Miniona sobota miała być dniem kultury hip – hopowej w Suwałkach. Zaplanowano zawody oraz malowanie graffiti na suwalskim skateparku nad zalewem, koncert plenerowy suwalskich zespołów oraz drugą odsłonę „Bitwy o biegun”.

– Jestem trochę zawiedziony, bo w ostatniej chwili zawiódł jeden ze sponsorów i współorganizatorów imprezy – mówi Jacek „Mus” Chodkiewicz, organizator. – Musieliśmy niestety zrezygnować z malowania graffiti i koncertu plenerowego.

Mimo to odbyły się zawody, które miały wyłonić mistrza w jeżdżeniu na deskorolce. Zwycięstwo okupione kilkoma siniakami i poważniejszymi upadkami przypadło dla stałego bywalca suwalskiego skateparku, Łukasza „Loczka” Krupińskiego. Najlepsi w nagrodę otrzymali nowe deskorolki, traki, zniżki na ubrania oraz talony na pizzę.

Wieczorem wszyscy przenieśli się do suwalskiego klubu Elita, gdzie wyłoniono najlepszego freestyle`owca z Suwałk. Jury w składzie: Dariusz „Dario” Perkowski, Kamil „Czuper” Czupryński oraz Kamil „Ens” Sznel zdecydowało, że zostanie nim Paweł „Krzywy” Krzywicki. Jest to już jego druga wygrana. Odniósł również zwycięstwo w pierwszej „Bitwie o biegun”.

– Cieszę się, że wygrałem – mówił Paweł – Miałem nie brać udziału w imprezie jednak zdecydowałem, że poprzednia wygrana mnie do tego zobowiązuje.

W trakcie imprezy zagrały suwalskie zespoły: Średni Rap, Aye Aye oraz SAM. Za gramofonami stanęli dj Kodobeast oraz dj Barszczu.

Autor: ks

Fot.: ks

Dodaj komentarz