Prezenty czekają – wciąż można wygrać upominki

0
213
Prezenty czekają - wciąż można wygrać upominki Niebywałe Suwałki 8

Drodzy Internauci i Czytelnicy „Niebywałych Suwałk”, do świąt jeszcze kilka dni, więc chcemy obdarować Was prezentami. Do rozdania mamy ponad pół tysiąca nagród!

Na pierwszy ogień pójdą zniżki na karnety i zabiegi w Studiu Masażu „Conga”. Każdy użytkownik portalu i czytelnik miesięcznika może liczyć na 50 proc. zniżki na zabiegi oferowane przez Studio ”Conga”, oraz na 20 proc. zniżki na zakup karnetów prezentowych dla swoich bliskich. Szczegóły na stronie: Studio Masażu Conga –http://www.masujmnie.pl/ lub pod numerem telefonu: + 48 514-187-778.

Kolejną niespodziankę przygotowały salony CCC. Pięć osób może wygrać specjalne karty uprawniające go zakupu torebki lub jednej pary butów z 30-proc. rabatem!!! Kupon może być zrealizowany w sklepach na terenie całej Polski (CCC, BOTI, QUAZI). Kupon jest ważny do 31 grudnia 2011 roku. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Podaj adresy sklepów w Suwałkach, w którym możesz zrealizować kupon. Odpowiedź wystarczy wysłać na adres: niebywalesuwalki@gmail.com Wygrywają najszybsi.

Ciężki worek prezentów przygotował też „Smyk”. Do wygrania będzie ponad 500 zabawek i zestawów PLAYMOBIL. Aby odebrać ludziki PLAYMOBIL od "Smyka", wystarczy udać się do sklepu SOLSKEN przy ulicy Kościuszki 94 i… odebrać upominki na hasło: SMYK i NIEBYWAŁE SUWAŁKI! Setki prezentów czekają.

Przypominamy też o trwającym konkursie filmowym. Szczegóły w miesięczniku „Niebywałe Suwałki”. Zachęcamy do czytania – lista sklepów, w których można kupić miesięcznik, znajduje się na stronie: http://www.niebywalesuwalki.pl/5724/ 

 

 

 

Leave a Reply