Reklama

Matura na sygnale

Data:

- Reklama -

 

W PWSZ w Suwałkach rozpoczęła się kolejna edycja kursów  przygotowujących do matury pod nazwą "Pogotowie Maturalne 2012". Akcja skierowana jest do tegorocznych maturzystów, niezależnie od rodzaju i profilu szkoły do jakiej uczęszczają. 

W tym roku Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa przygotowała zajęcia z matematyki i języka angielskiego. Oba przedmioty dostępne są w opcji podstawowej i rozszerzonej. Jeśli będzie duże zainteresowanie innymi przedmiotami, pojawi się szansa na uruchomienie również dodatkowych zajęć – pod warunkiem, że zapisze się na nie minimum 40 osób.

Na każdy przedmiot przewidziane są 32 godziny lekcyjne. Zajęcia poprowadzą wykładowcy z suwalskiej uczelni, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu młodzieży do egzaminów maturalnych.

Udział w zajęciach „Pogotowia maturalnego” wymaga jedynie dokonania jednorazowej opłaty wpisowej w wysokości 50 zł (za jeden przedmiot). W przypadku uczęszczania na zajęcia z dwóch przedmiotów, opłata wynosi 100 zł. Przy wnoszeniu opłaty proszę o dopisek "pogotowie maturalne 1 przedmiot" lub "pogotowie maturalne 2 przedmioty".

Niezbędne jest tez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który należy dostarczyć do PWSZ w Suwałkach (pokój 203, II piętro, w godz. 07.00-15.00) lub wysłać e-mailem: pogotowiematuralne@pwsz.suwalki.pl lub pocztą tradycyjną (ul. Noniewicza 10, 16-400 Suwałki). PWSZ na zgłoszenia czeka do 31 stycznia 2012 roku.

Więcej informacji na stronie: www.pwsz.suwalki.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Militia rozgrzała publiczność. Piątkowy koncert w SOK-u

Piątkowy (24 maja) wczesny wieczór to idealna pora na...

Wyjątkowy Prezent z pierwszym punktem na Suwalszczyźnie. Otwarcie placówki w centrum Suwałki Plaza

Wyjątkowy Prezent uruchomił punkt sprzedaży w centrum handlowym Suwałki...

Rail Baltica w Ełku: nowy wiadukt na ul. Suwalskiej usprawnia ruch w mieście

Ul. Suwalska, jedno z najważniejszych skrzyżowań dróg z torami...