W rosyjskich klimatach

W rosyjskich klimatach Niebywałe Suwałki 4

Jeśli lokalny „folklor” z pozytywnym przytupem, to tylko „Nie Po Drodze”. Zespół zapaleńców w majówkę zagrał w Augustowie – i to w dodatku na rosyjską nutę. Koncertowi towarzyszyła wystawa fotografii Piotra Malczewskiego.

„Wieczór rosyjski” zorganizował Hotel „Warszawa” w Augustowie. Oprócz muzyki „Nie Po Drodze”, goście wydarzenia mogli posłuchać opowieści o wyprawach znanego fotografa mieszkającego w Budzie Ruskiej. Piotr Malczewski zaprezentował zdjęcia znad Bajkału oraz z podróży do Azji Centralnej.

Kto nie zdążył przekonać się, że „Bajkał to cud natury, o którym można snuć niekończące się opowieści”, będzie miał jeszcze okazję nadrobić zaległości. 12 maja o godz. 18.00 w Galerii Fotografii w Budzie Ruskiej zaplanowano wernisaż wystawy „Bajkał. Królestwo wody i lodu”, a także poczęstunek rosyjski przygotowany przez Akademię Kulinarną Marcina Budynka. Wielbiciele rosyjskich pieśni po raz kolejny załapią się na koncert „Nie Po Drodze”. Na chętnych czekać będzie jeszcze inna atrakcja – kąpiel w rosyjskiej czarnej bani z winnikami, ok. godz. 21.00.

Fot. Niebywałe Suwałki, Piotr Malczewski – http://www.piotrmalczewski.com/

Dodaj komentarz