Reklama

W pogoni za modą

Data:

- Reklama -

Pokaz mody w centrum Suwałki Plaza był doskonałą okazją, by sprawdzić, jakie trendy lansują „sieciówki”. Kolorystyka, kroje, zestawienia prosto z wybiegów stają się często inspiracją dla tworzenia nieco tańszych, ale nie mniej atrakcyjnych propozycji. Co więc nosić jesienią i zimą?

W ostatnią sobotę – 29 września centrum Suwałki Plaza zorganizowało kolejną już edycję imprezy pod znakiem dbania o wygląd. Zgodnie z tradycją, oprócz prezentacji trendów, na klientów czekało wiele innych atrakcji. Między kolejnymi wyjściami modeli i modelek goście Plazy obejrzeli pokazy taneczne grup Roberta Śliżewskiego, trafili również do świata magii i iluzji za sprawą Łukasza Ogonowskiego i wzięli udział w konkursach z nagrodami. Wiele osób z niecierpliwością czekało też na występ Mezo, rapera z Poznania.

Zanim jednak artysta wyszedł na scenę i porwał do zabawy tłum publiczności, klienci mieli okazję do sprawdzenia, czy nie warto odnowić garderoby.

W trakcie pokazu prezentowane były marki: Smyk, Martes Sport, KappAhl, 4lejdis, 4F, Camaieu, Other Look, Big Star, Leopardi, Natali, Diva, Centro. O oszałamiający wygląd modelek zadbały Żaneta Kowalska i Karolina Jarmołowicz z Salonu Fryzjerskiego Ireny i Barbary Miałkowskiej. O subtelne makijaże zadbały słuchaczki Centrum Nauki i Biznesu „Żak”.

Partnerzy Plazy w trakcie pokazu: Niebywałe Suwałki, Radio 5, Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, Agencja Promocyjno-Reklamowa „Futurama”, Perfumeria „Douglas”, Studio Tańca „Dance Zone” Robert Śliżewski.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Będzie kolejny przetarg na prowadzenie suwalskiego schroniska. Postępowanie unieważniono

Ze względu na uchybienie formalne nie udało się wyłonić w...

PSL zbiera podpisy pod „Uczciwą Polską”. Dopłaty po 100 tys. złotych na mieszkanie?

Projekt ustawy "Uczciwa Polska" tworzą trzy filary: "Praca, która...

Związkowcy z PKS żądają zrzeczenia się mandatu posła przez Mieczysława Baszkę

W 2016 roku pracownicy PKS w Suwałkach walczyli o...

Dwa medale suwalczan podczas Super Grand Prix w Sianowie

Dwa złote medale przywieźli zawodnicy SKB z rozgrywanego w...
%d bloggers like this: