Bądź efektywnym liderem – Szkoła Inspiracji w Suwałkach

Na początku była myśl Niebywałe Suwałki 1

Efektywna praca każdego zespołu jest możliwa dzięki liderowi, który potrafi poprowadzić ludzi w kierunku realizacji celów. Zdarza się jednak, że on sam, realizując strategie i wdrażając w życie plany, potrzebuje wsparcia w podejmowaniu decyzji. 12 stycznia w Suwałkach będzie można dowiedzieć się więcej na ten temat.

Wzrost konkurencyjności wymaga od liderów coraz większej sprawności i efektywności w zakresie zarządzania. Jack Stack powiedział kiedyś, że „nikt z nas nie jest tak mądry, jak my wszyscy razem”. Jak wykorzystać siłę zespołu? Jak działać efektywnie? Tego będzie można dowiedzieć się już 12 stycznia w Suwałkach. Szkolenie odbędzie się w Hotelu AKVILON przy ul. Kościuszki 4. Szczegóły na stronie naszego KALENDARZA

– Podstawowym celem szkolenia jest motywacja do pracy i rozwój osobistych kompetencji w motywowaniu do pracy innych. W trakcie warsztatu uczestnicy rozwijają umiejętność efektywnego prowadzenia kluczowych rozmów oraz skutecznego rozwiązywania konfliktów – zapowiada Leszek Chalecki, trener i właściciel „Szkoły Inspiracji”.

Szkolenie obejmuje również pomoc uczestnikom w odnajdywaniu swojej ‘wewnętrznej strefy doskonałości’ oraz w zrozumieniu aktualnych problemów. Blok „Efektywność lidera” został przygotowany z myślą o menedżerach i osobach, które aspirują do to tej roli. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, co oznacza, że liczba uczestników ograniczona jest do 16 osób.

Tematy szkolenia: jasne precyzowanie oczekiwań, cedowanie zadań i uprawnień, wspólny plan, konsekwencja realizacji, emocjonalny wymiar przywództwa – budowanie autorytetu.

Cena szkolenia: 250 zł, zawiera – uczestnictwo w szkoleniu, materiały, certyfikat uczestnictwa, serwis kawowy oraz 23% podatek VAT.

Termin przyjmowania zapisów: do 10 stycznia 2013 r. lub zarezerwowania wszystkich wolnych miejsc.

Formularz zgłoszeniowy.

Lechosław Chalecki, Szkoła Inspiracji

‚Nieważne, co Ci się w życiu przydarza, lecz ważna jest wobec tych zdarzeń Twoja postawa’ – to nie tylko motto, ale i zasada, którą Leszek kieruje się w życiu. Dzięki niej potrafi zjednać ludzi i motywować ich do osiągania doskonałych efektów, bez względu na otaczające ich warunki. Będąc właścicielem Szkoły Inspiracji doradza menadżerom oraz przedsiębiorcom w obszarze organizacji procesów obsługi i pozyskiwania klientów. Do tego celu wykorzystuje swoje doświadczenie w prowadzeniu biznesu oraz zarządzaniu zespołem. Cenne są również umiejętności zdobyte na stanowisku dyrektora sprzedaży jednej z większych instytucji finansowych w kraju. Jest certyfikowanym przez Szkołę Trenerów Biznesu coachem i trenerem, posiada również certyfikat mistrza praktyki NLP. Ukończył wiele wartościowych kursów, m.in. Przywództwo Sytuacyjne SLIIŽ, Spirit of Leadership oraz, podyplomowe studia ‚Zarządzania Wartością Klienta’ w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doskonały organizator szkoleń, warsztatów i treningów z zakresu kształcenia umiejętności trenerskich, profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży oraz motywowania pracowników. Sukcesem okazał się autorski projekt trzyetapowego szkolenia ‚Sprzedaż Przez Osobowość’ skierowany do wybranej kadry handlowców.

 Fot. www.freedigitalphotos.net

Dodaj komentarz