Bądź efektywnym liderem – Szkoła Inspiracji w Suwałkach

0
237
Na początku była myśl Niebywałe Suwałki 1

Efektywna praca każdego zespołu jest możliwa dzięki liderowi, który potrafi poprowadzić ludzi w kierunku realizacji celów. Zdarza się jednak, że on sam, realizując strategie i wdrażając w życie plany, potrzebuje wsparcia w podejmowaniu decyzji. 12 stycznia w Suwałkach będzie można dowiedzieć się więcej na ten temat.

Wzrost konkurencyjności wymaga od liderów coraz większej sprawności i efektywności w zakresie zarządzania. Jack Stack powiedział kiedyś, że „nikt z nas nie jest tak mądry, jak my wszyscy razem”. Jak wykorzystać siłę zespołu? Jak działać efektywnie? Tego będzie można dowiedzieć się już 12 stycznia w Suwałkach. Szkolenie odbędzie się w Hotelu AKVILON przy ul. Kościuszki 4. Szczegóły na stronie naszego KALENDARZA

– Podstawowym celem szkolenia jest motywacja do pracy i rozwój osobistych kompetencji w motywowaniu do pracy innych. W trakcie warsztatu uczestnicy rozwijają umiejętność efektywnego prowadzenia kluczowych rozmów oraz skutecznego rozwiązywania konfliktów – zapowiada Leszek Chalecki, trener i właściciel „Szkoły Inspiracji”.

Szkolenie obejmuje również pomoc uczestnikom w odnajdywaniu swojej ‘wewnętrznej strefy doskonałości’ oraz w zrozumieniu aktualnych problemów. Blok „Efektywność lidera” został przygotowany z myślą o menedżerach i osobach, które aspirują do to tej roli. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, co oznacza, że liczba uczestników ograniczona jest do 16 osób.

Tematy szkolenia: jasne precyzowanie oczekiwań, cedowanie zadań i uprawnień, wspólny plan, konsekwencja realizacji, emocjonalny wymiar przywództwa – budowanie autorytetu.

Cena szkolenia: 250 zł, zawiera – uczestnictwo w szkoleniu, materiały, certyfikat uczestnictwa, serwis kawowy oraz 23% podatek VAT.

Termin przyjmowania zapisów: do 10 stycznia 2013 r. lub zarezerwowania wszystkich wolnych miejsc.

Formularz zgłoszeniowy.

Lechosław Chalecki, Szkoła Inspiracji

’Nieważne, co Ci się w życiu przydarza, lecz ważna jest wobec tych zdarzeń Twoja postawa’ – to nie tylko motto, ale i zasada, którą Leszek kieruje się w życiu. Dzięki niej potrafi zjednać ludzi i motywować ich do osiągania doskonałych efektów, bez względu na otaczające ich warunki. Będąc właścicielem Szkoły Inspiracji doradza menadżerom oraz przedsiębiorcom w obszarze organizacji procesów obsługi i pozyskiwania klientów. Do tego celu wykorzystuje swoje doświadczenie w prowadzeniu biznesu oraz zarządzaniu zespołem. Cenne są również umiejętności zdobyte na stanowisku dyrektora sprzedaży jednej z większych instytucji finansowych w kraju. Jest certyfikowanym przez Szkołę Trenerów Biznesu coachem i trenerem, posiada również certyfikat mistrza praktyki NLP. Ukończył wiele wartościowych kursów, m.in. Przywództwo Sytuacyjne SLIIŽ, Spirit of Leadership oraz, podyplomowe studia 'Zarządzania Wartością Klienta’ w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Doskonały organizator szkoleń, warsztatów i treningów z zakresu kształcenia umiejętności trenerskich, profesjonalnej obsługi klienta, technik sprzedaży oraz motywowania pracowników. Sukcesem okazał się autorski projekt trzyetapowego szkolenia 'Sprzedaż Przez Osobowość’ skierowany do wybranej kadry handlowców.

 Fot. www.freedigitalphotos.net

Leave a Reply