Przetestuj swój angielski – z Kevinem Aistonem

Na zdj. Kevin Aiston
Na zdj. Kevin Aiston
Na zdj. Kevin Aiston

Znajomość języka uniwersalnego, jakim jest język angielski, to obecnie konieczność. Niedługo przekonamy się, na jakim poziomie tę umiejętność opanowali młodzi suwalczanie. Wciąż jeszcze można zgłaszać się do udziału w Suwalskim Teście Języka Angielskiego.

Organizatorami STA są: Centrum Edukacji „Paroli Junior” i CHR Suwałki Plaza. Test, pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałk oraz Podlaskiego Kuratora Oświaty, odbędzie się w czwartek – 21 listopada. Arkusze testowe zostaną przygotowane z myślą o uczniach szkół podstawowych (klasy 4-6), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, bo to do nich wydarzenie jest kierowane.

Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody – sprzęt komputerowy, sprzęt dydaktyczno-naukowy. Wyniki poznamy 24 listopada, podczas uroczystej gali, której gościem honorowym będzie Kevin Aiston, prezenter, strażak – ochotnik. Aiston, znany przede wszystkim z telewizyjnego talk-show „Europa da się lubić”, pracował jako nauczyciel języka angielskiego. Działalność edukacyjna nadal jest mu bliska – jest autorem podręcznika pt.: „Angielski z Kevinem” oraz kalendarza – pomocy dydaktycznej do nauki angielskiego.

Do udziału w Suwalskim Teście Języka Angielskiego można zgłaszać się 10 listopada 2013 na stoisku Centrum Edukacji „Paroli Junior” (parter) znajdującym się w CHR Suwałki Plaza. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Więcej informacji na stronie: www.suwalskitestangielskiego.pl

2 KOMENTARZE

Dodaj komentarz