„Pojedynki” w Dramatycznym trwają: Monika Zaborska-Wróblewska vs Piotr Szekowski

0
27
Na zdj. Monika Zaborska - Wróblewska i Piotr Szekowski
Na zdj. Monika Zaborska - Wróblewska i Piotr Szekowski
Na zdj. Monika Zaborska – Wróblewska i Piotr Szekowski

W najbliższy czwartek, 23 stycznia, „Scena na dole” w Wariatka Restaurant & Cocktail Bar przy białostockim Teatrze Dramatycznym ponownie stanie się miejscem „Pojedynku”. Tym razem w aktorskich zmaganiach zobaczymy Monikę Zaborską-Wróblewską i Piotra Szekowskiego. Początek o godz. 19.00.

Informacja prasowa.

„Pojedynki” to niepowtarzalne wydarzenie, specjalnie wymyślane i tworzone danego wieczoru. To już trzecia odsłona akcji, w trakcie której aktorzy na oczach publiczności zmieniają się w postaci, w danym momencie tworzą nową, nieistniejącą jeszcze chwilę temu, wciągającą rzeczywistość. Będzie to pierwszy pojedynek, w którym rywalizować będą kobieta i mężczyzna: Monika Zaborska-Wróblewska i Piotra Szekowski. Bilety w cenie 15 zł dostępne są w Kasie Teatru oraz na www.dramatyczny.pl/bilety. Liczba miejsc ograniczona!

Widzowie ponownie mają szansę stworzyć własny scenariusz tego wieczoru. Wystarczy, że opiszą postać, miejsce oraz zdarzenie, którego przebieg chcieliby zobaczyć na scenie, wg poniższego schematu:

  • po pierwsze „postać” (w 10 zdaniach): jej wiek, cel (co ma do załatwienia, do czego dąży) oraz jakie problemy napotka na swojej drodze.
  • po drugie „miejsce” (w 10 zdaniach): rzeczywiste lub fantastyczne, porę dnia oraz krótki opis otoczenia, w którym znajduje się opisana wcześniej postać,
  • po trzecie „zdarzenie” (w 15 zdaniach): jego początek, przebieg, punkt kulminacyjny oraz zakończenie.

Swoje propozycje należy przesyłać na adres: widzowie@dramatyczny.pl. Najciekawsze pomysły tradycyjnie zostaną nagrodzone zaproszeniami na spektakle Teatru.

W tym sezonie działania Teatru Dramatycznego w Białymstoku i Wariatka Restaurant & Cocktail Bar wspiera portal “Niebywałe Suwałki”.

Dodaj komentarz