Reklama

Barmańskie wyzwanie czas zacząć

Data:

- Reklama -
Fot. www.freedigitalphotos.net
Fot. www.freedigitalphotos.net

W piątek – 7 lutego barmani z Pubu „Brama” swoich stałych bywalców i nowych gości zapraszają na pierwszą edycję BarmanSki Challenge. To nic innego jak tylko I Suwalski Turniej Barmanów, który odbędzie się z udziałem 10 osób, które powalczą o miano Barmana Roku.

6 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Barmana, obchodzony w dniu św. Amanda z Maastricht, żyjącego w latach 584-675. Amand jako patron piwowarów, karczmarzy, barmanów oraz producentów winogron i win, handlarzy oraz harcerzy będzie dbać o to, by I BarmanSki Challenge zintegrował barmanów z miejscowych lokali i środowisko lokalnej gastronomii.

Dla miejscowych adeptów sztuki barmańskiej organizatorzy przygotowali trzy konkurencje: perfekcyjne piwo – poprawne serwowanie piwa, zgodnie ze sztuką oraz przyjętymi zasadami; kamikadze mix; drink roku – konkurs, w którym każdy barman serwuje drinka według własnej receptury.

O gorącą atmosferę podczas Turnieju Barmanów dbać będą zaprzyjaźnieni Dj’e oraz stali rezydenci Pubu Brama. Dodatkowe atrakcje zapewnią specjalnie zaproszeni na tę okazje goście z całej Polski. Uczestników będzie oceniać komisja złożona z ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju lokalnej gastronomii. Podczas imprezy zaplanowane są pokazy flair przygotowane przez lokalnych barmanów oraz zaproszonych kolegów z innych miast Polski.

Wydarzenie w naszym kalendarzu.

Patronat medialny: Niebywałe Suwałki, Radio 5.

1 KOMENTARZ

  1. Ja chcialam tylko dodac ze pierwszy suwalski konkurs barmanow juz mial miejsce kilka lat temu w elicie. Kto byl ten pamieta. Jeszcze od tego czasu ja wlasnie jestem barmanem roku. Wiec oddam „korone” kto mnie pokona. Nie wazne ze miejcse spotkania sie zmienilo. Ale suwalski to suwalski.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

„Śubuk” w Cinema Lumiere. Wygraj bilety

„Śubuk” to najnowsze dzieło producentów „Carte Blanche”, „Ostatniej Rodziny”...

Kup bilety, dostaniesz voucher do Planetarium Kopernika

Biblioteka Publiczna w Suwałkach - SOWA oraz Centrum Nauki...

W grudniu „Spotkania z Monodramem”. Wygraj zaproszenie na monodram aktorki Agnieszki Przepiórskiej

Międzynarodowe Spotkania z Monodramem "O Złotą Podkowę Pegaza" to...

Zastępca prezydenta przechodzi do PWiK-u

Łukasz Kurzyna, zastępca prezydenta Suwałk złożył rezygnację z pełnionej...
%d bloggers like this: