Travelling Salesman na infoShare StartupZone. W Gdańsku czekają na innowacje

0
372
Centrum wystawienniczo-kongresowe Amberexpo - tu odbywa się konferencja infoShare (zdj. oficjalna strona wydarzenia).
Centrum wystawienniczo-kongresowe Amberexpo - tu odbywa się konferencja infoShare (zdj. oficjalna strona wydarzenia).
Centrum wystawienniczo-kongresowe Amberexpo – tu odbywa się konferencja infoShare (zdj. oficjalna strona wydarzenia).

Mike Bradshaw, współautor bloga „Travelling Salesman”, który odwiedził Suwałki w listopadzie 2013 roku będzie jednym z jurorów i mentorów konferencji IT & New Media, która co roku odbywa się w Gdańsku. infoShare to idealne miejsce dla innowacyjnych pomysłów i zainteresowanych nimi inwestorów.

Ponad 2500 uczestników (przedsiębiorców, inwestorów, deweloperów, managerów), 60 prelegentów z całego świata, networking na gdańskim bursztynowym stadionie, a to wszystko w ciągu dwóch dni (22-23 maja). W tym roku infoShare dedykuje innowacyjnym pomysłom oraz inwestorom z całej Europy Startup Zone, wykreowaną przez gdański inkubator Starter.

infoShare StartupZone to strefa dla innowacyjnych pomysłodawców, posiadających co najmniej wersję demo swojego produktu. W ramach konkursu Startup Contest dostaną oni szansę na spotkanie z doświadczonymi mentorami, zaprezentowanie się przed międzynarodowym jury, a także na zdobycie licznych nagród. Strefa dla startupów to także szansa na Speed Dating z inwestorami i prezentację swojego projektu szerokiej publiczności podczas Startup Expo.

Projekty można zgłaszać tylko do 31 marca! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, żeby mieć szansę na prezentację przed kilkutysięczną widownią, zdobyć uznanie inwestorów i duże pieniądze.

Więcej informacji stronie: www.infoshare.pl/startup-zone

Pierwsza edycja infoShare odbyła się w 2007 roku i od tego czasu systematycznie zdobywa popularność, gromadząc coraz liczniejsze grono uczestników. Podczas konferencji wiele miejsca poświęcanego jest: IT (technologie, mobile, bezpieczeństwo, innowacje i trendy); nowym mediom (on-line & social media, marketing); rynkowi startupów (founding oraz funding, success stories)' zarządzaniu projektami / zespołami.

Leave a Reply