Stylowo gniecione fryzury hitem lata

0
476

next_day_hairNastała era teksturyzacji włosów. Odważne, rockowe stylizacje promuje w tym sezonie L’Oréal Professionnel. Beach Waves, czyli fale prosto z plaży, to jeden z wakacyjnych trendów.

Materiał promocyjny.

Beach Waves.
Beach Waves.

Twarzą marki L’Oréal Professionnel została kilka miesięcy temu Kirsten Dunst. Kogo interesują modne stylizacje, ten z pewnością słyszał o nowej linii preparatów Wild Stylers, które promuje właśnie ta hollywoodzka aktorka. – Wild Stylers to kosmetyki wykorzystywane do uzyskania efektu gniecionych fryzur – tłumaczy Patrycja Jackowska z salonu fryzjersko-kosmetycznego Loris w Suwałkach. W jedynym w mieście salonie Expert L’Oréal Professionnel można dowiedzieć się więcej o trendach i co najważniejsze – samodzielnym sposobie wykonywania fryzur. – Styliści stawiają na pogniecione włosy i tzw. Beach Waves, czyli naturalnie wyglądające loki. Swobodna fryzura, którą można stworzyć szybko, jest teraz na topie – podkreśla Jackowska.

scruff_mePomocne w uzyskaniu rockowego look’u będą kosmetyki z linii Wild Stylers, przeznaczone przede wszystkim do włosów lekko falowanych i kręconych. Fryzury na letnie dni wykonywane są w charakterystyczny sposób – tapirowane przy użyciu prostownicy, kręcone na papierowe papiloty. Styliści tworzą też fryzury na bazie supłów. – Wszystkie są łatwe do wykonania, żeby klientki z łatwością mogły odtworzyć je w domu – zaznacza właścicielka salonu „Loris”.

depolishFryzury promowane m.in. przez Sergiusza Pawlaka, członka polskiej grupy edukatorów H3 L’Oreal, zostały przygotowane przez grupę stylistów z całego świata. Sześć rozwiązań to wypadkowa fryzur najczęściej wyszukiwanych w sieci przez internautki, doświadczenia stylistów i trendów obowiązujących w tym sezonie. Część z nich prezentujemy poniżej na zdjęciach ze szkolenia prowadzonego w Poznaniu przez Sergiusza Pawlaka.

O koloryzacji na bazie Hairchalk, flamboyage i ombre można przeczytać więcej w artykule: Czesane wiatrem, muśnięte kolorem.

Kosmetyki z linii Wild Stylers to: spray utrwalający Crepage de Chignon, spray teksturyzujący Next Day Hair, żel dający efekt potarganych włosów Scruff Me, spray Beach Waves oraz pasta strukturyzująca Depolish.

Fot. Patrycja Jackowska, LORIS

Stylowo pogniecione włosy Wild Stylers:

Leave a Reply