Pokaż twarz wolontariatu. Powstaje mobilna wystawa, wyślij zdjęcie

Fot. Gerd Altmann.
Fot. Gerd Altmann.
Fot. Gerd Altmann.

Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT jako lider projektu „Podlaska Sieć Wolontariatu” przygotowuje wystawę na temat wolontariatu w organizacjach pozarządowych, która na od grudnia 2014 r.  do czerwca 2015 r. będzie prezentowana w wielu miejscach w województwie podlaskim.

Wystawa poświęcona będzie szeroko rozumianemu wolontariatowi, tak by prezentować wolontariuszy przy ich pracy, ukazywać ich zaangażowanie i chęć pomocy potrzebującym, a także organizacje pozarządowe współpracujące z wolontariuszami. Każdy będzie mógł zapoznać się z samą ideą wolontariatu, dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat wolontariatu i zobaczyć w jakich miejscach potrzebni są wolontariusze. Wystawa ma na celu pokazanie i propagowanie wolontariatu, który ma w sobie dużo pozytywnej energii i niesie ze sobą wiele satysfakcji, jednak nie zawsze ten pozytywny, radosny obraz jest dostrzegany w społeczeństwie. Za jej pośrednictwem chcemy pokazać jak barwny, różnorodny i radosny może być wolontariat.

Pomysłodawcy wystawy serdecznie zachęcają organizacje pozarządowe z woj. podlaskiego do przesyłania zdjęć ukazujących barwną i różnorodną stronę wolontariatu oraz tego, w jaki sposób organizacje pozarządowe wykonują pracę społeczną działając z pożytkiem dla społeczeństwa. Zdjęcia wraz z krótkim opisem, oraz informacją na temat tego, co i kogo przedstawiają, należy przesłać do dnia 31 października 2014 r. na adres: wolontariat@pryzmat.org.pl

1 KOMENTARZ

Dodaj komentarz