Rezydencja Wileńska – odkryj nowe oblicze stylu i jakości budownictwa mieszkaniowego

Na suwalskiej mapie nieruchomości pojawiła się nowa inwestycja deweloperska – nowoczesny czteropiętrowy apartamentowiec z częścią handlowo-usługową na parterze budynku, którego generalnym wykonawcą jest Racis Development. Rezydencja Wileńska powstaje w Suwałkach przy ulicy Wileńskiej 11, zaledwie 5 minut od centrum miasta.

Artykuł promocyjny.

wiz_4_2Połączenie ciszy i spokoju, bliskość natury leśnej i infrastruktury handlowo – usługowej czyni to miejsce jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji w mieście. Budynek został zaprojektowany z niezwykłą starannością i dbałością o każdy detal, ma zapewniać nie tylko odpowiednią jakość życia, ale także stać się ozdobą tej części miasta. Rezydencja Wileńska to projekt, który powstał z myślą o osobach ceniących komfort i dyskretną elegancję.

Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią osiedle z rozwiniętą infrastrukturą. Nieopodal znajdują się sklepy spożywcze, kwiaciarnia, apteka, biblioteka, kościół, boisko oraz plac zabaw, punkt przedszkolny, szkoła i gabinety lekarskie.

Logo_Rezydencja_WilenskaDo końca października 2015 r. zostaną oddane dla przyszłych mieszkańców 22 mieszkania trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 48,92 mkw. do 59,37 mkw. oraz 5 lokali usługowych.

– Naszym głównym celem jest stworzenie mieszkań w Suwałkach, cechujących się nieprzeciętną funkcjonalnością i komfortem. Oferujemy lokale mieszkalne, które spełniają oczekiwania i realne możliwości klientów: funkcjonalne rozkłady mieszkań, wysoka jakość wykonania, miejsca postojowe w garażu pod budynkiem – podkreśla Justyna Racis, kierownik salonu sprzedaży.

salon_WilenskaRezydencja Wileńska oferuje apartamenty i mieszkania o najbardziej poszukiwanych rozkładach i powierzchniach. Każdy lokal jest ustawny i łatwo można go dostosować do własnych potrzeb. Deweloper oferuje apartamenty o wysokości 270 cm, wideodomofony w każdym mieszkaniu oraz atrakcyjną i prestiżową aranżację części wspólnych.

Wilenska_1pietroBudynek wyposażony zostanie w cichobieżną windę renomowanego producenta, ułatwiającą dostęp do wszystkich kondygnacji, zapewni ona komunikację od poziomu garażu podziemnego do ostatniego piętra. Budynek będzie wykonany z najwyższej jakości materiałów, duży nacisk kładziony jest na izolację akustyczną i cieplną. Deweloper jako jedyny w Suwałkach oferuje stropy monolityczne, które nie pękają, zapewniają dobrą izolację akustyczną wnętrz, szczególnie jeśli chodzi o dźwięki powietrzne (muzyka, rozmowy). Stropy monolityczne nie tworzą zjawiska klawiszowania (belki odznaczające się na stropie), tworzą jednolitą, równą powierzchnię, którą można wykończyć cienką warstwą tynku. Rozłożenie okien zostało tak zaprojektowane, aby wszystkie pomieszczenia były jasne, słoneczne i tym samym „ciepłe”, zaletą są przeszklone narożniki oraz duże okna od sufitu do podłogi. Wszystkie mieszkania posiadać będą również tarasy o wielkości od 8 mkw. do 19 mkw.

rzut2d_A– Nasze apartamenty cechują się wyrafinowaną funkcjonalnością niestandardowych przeszkleń, a przyszli mieszkańcy bez wątpienia docenią pragmatyzm i walory użytkowe swoich apartamentów. Wysoki standard wykończenia nada budynkowi szlachetny i nowoczesny wygląd. Klasyczny i ponadczasowy styl architektury nie podda się szybkiemu starzeniu, jak również wysokiej jakości wykonanie sprawi, że inwestycja niezależnie od koniunktury na rynku, nie straci na wartości – dodaje Justyna Racis.

Logo_Racis_DevelopmentWszystkie mieszkania dostępne w Rezydencji Wileńskiej kwalifikują się do programu Mieszkanie dla Młodych. Limit cen dla województwa podlaskiego w IV kwartale 2014 r. wynosi 3930,85 zł. Lokale mieszkalne w ramach inwestycji Rezydencja Wileńska dostępne są w cenach od 3590 zł/mkw. Aby uzyskać dofinansowanie, cena za metr kwadratowy mieszkania nie może przekroczyć podanego limitu, czyli na terenie pozostałych gmin województwa podlaskiego – 3 930,85 zł, a wielkość mieszkania nie może przekroczyć 75 mkw.

Inwestycja Rezydencja Wileńska objęta została rachunkiem powierniczym, który daje kupującemu własne M poczucie bezpieczeństwa, a deweloperowi gwarantuje wiarygodność.

Aktualną ofertę znajdą Państwo na stronie dewelopera – www.rezydencjawilenska.pl.

Sprawdź szczegóły i zamieszkaj w centrum swoich marzeń.

4 KOMENTARZE

  1. Ładny budynek jak będzie tak wyglądał w rzeczywistości to naprawdę zrobi wrażenie na mnie.

Dodaj komentarz