Raperzy w kolaboracji z legendarnym bluesowo – rockowym zespołem „Dżem” dla chorych

Magda_ZyjzcalychsilJest taki numer, który połączył raperów z całego kraju. „Żyj z całych sił” to kawałek z gościem specjalnym, którym jest nie kto inny jak sam Maciej Balcar, autor słów piosenki  „Do kołyski”, legendarnej grupy „Dżem”. W nowym utworze artysta powtórzył refren z „Do kołyski” w nieco innej wersji, która sprawia, że serce bije mocniej. Piosenka powstała z myślą o siostrze jednego z raperów,  która choruje na białaczkę.

Na podst. informacji prasowej.

Pomysłodawca nagrania utworu nie boi się wyzwań, mówi głośno to, co mu na sercu leży. To raper, brat chorej Magdaleny – Milion Terapii. Na początku „Żyj z całych sił” miał być solowym, osobistym numerem, dedykowanym wyłącznie jego siostrze. Stało się jednak inaczej. Gdy Milion Terapii usłyszał podkład, który w całości wyprodukował  WITS, bo pod takim pseudonimem artystycznym kryje się człowiek odpowiedzialnego za warstwę muzyczną do kawałka, stwierdził, że do udziału w akcji zaprosi również innych raperów oraz samego Macieja Balcara. Piosenka ma dodać otuchy, siły i wiary, motywując przy tym chorych do podjęcia walki z chorobą.

W utworze, oprócz refrenu w wykonaniu Macieja Balcara oraz pomysłodawcy – Milion Terapii (My Music), usłyszymy takich raperów jak: Ak-47, Dawidzior HTA (GANJA MAFIA), PeeRzet(Aptaun Records), Kafar Dixon37 (Step Records), wokal zapewnił również Marek Grabeus. Do piosenki niebawem powstać ma też teledysk.

Jak pomóc? Wystarczy wejść na stronę Milion Terapii i napisać bezpośrednio do wykonawcy.

Dodaj komentarz