Za najlepsze dekoracje świąteczne nawet 4 tys. zł

Fot. Niebywałe Suwałki (Marcin Tylenda).
Fot. Niebywałe Suwałki (Marcin Tylenda).
Fot. Niebywałe Suwałki (Marcin Tylenda).

Termin zgłoszeń do konkursu „Jest taki świąteczny czas…” upływa 31 grudnia. Warto się spieszyć, w puli nagród jest aż 4,2 tys. zł.

Informacja prasowa.

Zgodnie z regulaminem do konkursu można zgłosić dom jednorodzinny lub balkon obiektu mieszkaniowego w budynku wielorodzinnym. Obiekty muszą być zlokalizowane w granicach administracyjnych Suwałk.

Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę wpływ kompozycji na dekorację i estetykę miasta oraz oryginalność dekoracji. Na właściciela najpiękniej ozdobionego balkonu czeka kwota 800 złotych, zaś domu – 1000 złotych. Na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca w grupie domów jednorodzinnych odpowiednio 800 i 600 złotych, zaś balkonów – 600 i 400 złotych.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są w kancelarii ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1, pokój nr 6, Wydziale Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1, pokój 133, Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach, ul. Hamerszmita 16.

Zgłoszenia należy składać do 31 grudnia 2014 r. w kancelarii ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach (pok. nr 6) lub przesłać na adres Wydziału Komunikacji Społecznej i Promocji Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki. Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w terminie do dnia 30 stycznia 2015 r.

Dodaj komentarz