Reklama

„Bajka” zaprasza również do przedszkola

Data:

- Reklama -
Uczniowie szkoły "Bajka".
Uczniowie szkoły „Bajka”.

Trwa nabór do oddziałów przedszkolnych Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Podstawowej „Bajka” na rok szkolny 2015/16. To szkoła przeznaczona dla dzieci z autyzmem i innymi specyficznymi problemami w uczeniu się. W „Bajce” ważną rolę pełni program integracji społecznej.

– Pracujemy zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego – informuj Urszula Duda, dyrektor szkoły. „Bajkowe” grupy są niewielkie, liczą od 2 do 4 uczniów. – Z dzieckiem pracuje dwóch nauczycieli – pedagog specjalny i nauczyciel metodyk – zaznacza Duda.

W szkole każdy uczeń objęty jest indywidualną, specjalistyczną terapią nastawioną na wspieranie jego rozwoju psychoruchowego, tak by był w stanie opanować wiedzę na optymalnym poziomie. Zajęcia terapeutyczne prowadzone w „Bajce” to: Metoda Dobrego Startu, Ruch Rozwijający wg Weroniki Sherborne, integracja sensoryczna, logopedia, logorytmika, gimnastyka korekcyjna, zajęcia na basenie, arteterapia – zajęcia plastyczne, muzyczne, rytmiczne, zajęcia wyrównawcze i korekcyjno-kompensacyjne, dogoterapia, hipoterapia, indywidualne zajęcia z psychologiem oraz zakresu terapii pedagogicznej.

Więcej informacji: 514 233 065, e-mail: bajka.suwalki@op.pl, www.facebook.com/suwalki.bajka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Przed nami kolejna edycja turnieju bowlingowego

W środę, 21 marca w godz. 10:00-14:00 w Centrum...

Inicjatywy społeczne i edukacyjne na rzecz osób z autyzmem i niepełnosprawnością: W planach szkolenia, remont ogrodu i budowa altany

Rok szkolny dla Podlaskiego Stowarzyszenia Terapeutów, prowadzącego szkoły "Bajka"...

Firma „Elektromil” z Suwałk z tytułem „Dobroczyńcy Roku”

"Elektromil" to rodzinna firma założona w maju 1991 roku...

W tym tygodniu: Muszelki Wigier, urodziny Konopnickiej i Dni Augustowa

Końcówka maja przyniesie wiele spotkań, akcji społecznych, koncertów i...