Muzycy pomagają chorej Magdzie (zobacz making of)

1
230

Milion_TerapiiChorą na białaczkę Magdalenę wspierają nie tylko raperzy. Energia, zapał i poświęcenie jej brata – Milion Terapii doprowadziły do nagrania kawałka „Żyj z całych sił”, w którego stworzenie włączyli się: AK-47, PeeRzet, HZOP, DAWIDZIOR HTA, Brahu Brat, Marek Grabeus Kafar oraz sam Maciej Balcar z zespołu „Dżem”.

O inicjatywie pisaliśmy już w grudniu 2014 r. Od tego czasu sporo się zmieniło. Na leczenie Magdy udało się zebrać ponad 116 tys. zł. Nagrana piosenka stała się inspiracją nie tylko dla 23-letniej Magdaleny z Czyżewa, ale i innych chorych. – Numer ten odbił się szerokim echem nie tylko w środowisku hip-hopowym – cieszy się Milion Terapii, dodając, że z pozytywnym odbiorem kawałek spotkał się również ze strony osób, które tego gatunki muzyki nie słuchają. – Treść zawarta w utworze jest wsparciem dla ludzi walczących z przeciwnościami losu – przypomina Milion Terapii.

Wkrótce odbędzie się premiera teledysku do tej piosenki. W głównej roli zobaczymy aktorkę Katarzynę Chlebny. Autorzy klipu zapowiadają też niespodzianki, które zostaną ujawnione po publikacji teledysku. Prace nad drugą częścią utworu „Żył z całych sił” już trwają.

Więcej na stronie: facebook.com/ MilionTerapii

Making of:

Żyj z całych sił:

1 KOMENTARZ

Leave a Reply