Reklama

Aplikacja biznesowa z PNTPW skutecznie „upolowana”

Data:

W dobie komputerów, smartfonów, tabletów czy samego Internetu na plan pierwszy wysuwają się aplikacje, których zadaniem jest maksymalne ułatwienie nam życia. Większość z nas zna te programy – są to odtwarzacze muzyki i filmów, gry, YouTube, Facebook czy te związane z bankowością mobilną. Nie dotyczy to jednak tylko pojedynczych użytkowników. Także wszelkiego rodzaju firmy, zarówno te małe, jak i te największe, korzystają z pomocy wszelkiego rodzaju aplikacji (programów).

Autor: Bartosz Łojko

IssueFly – co to jest?

Fot. Code & Pepper.
Fot. Code & Pepper.

Działająca w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód firma Code & Pepper uruchomiła niedawno globalną aplikację o nazwie IssueFly, która w niezwykle prosty i szybki sposób umożliwia zorganizowanie komunikacji w projektach realizowanych z klientami biznesowymi. IssueFly jest optymalnym narzędziem do częstej realizacji projektów, ze zmieniającymi się klientami i zmieniającymi się zespołami projektowymi.

4To bardzo przyjazne narzędzie, w którym dwa podmioty mogą szybko rozpocząć uporządkowaną komunikację w realizowanym wspólnie projekcie. Mówiąc najprościej – IssueFly to program służący do pracy z klientem lub partnerem biznesowym nad zagadnieniami lub problemami, które pojawiają się podczas realizacji danego projektu. Przy realizacji licznych przedsięwzięć wydaje się to być produktem idealnym. Zwłaszcza, że nie ma na rynku dokładnie takiego rozwiązania. Owszem, istnieją narzędzia służące do organizacji pracy, ale wewnątrz firmy (nie są optymalne do komunikowania się z klientem biznesowym).

Twórcy aplikacji zadbali o to, by proponowany model cenowy odpowiadał oczekiwaniom użytkowników. W przypadku IssueFly istnieją dwie wersje programu – pierwsza, darmowa, mająca jednak pewne ograniczenia (liczba osób zaangażowanych w projekt, „waga” danego projektu w chmurze) – z tej jednak wersji skorzystać może każdy. Oraz druga, z miesięcznym, relatywnie niewysokim abonamentem, która w pełni pozwala korzystać z wszystkich walorów programu. Dzięki wersji free, IssueFly, to także optymalne narzędzie dla freelancerów. Aplikacja jest też bardzo prosta w użyciu, a swym wyglądem nawiązuje do tzw. material design, czyli pewnego rodzaju zasad, sztywno określonych, a kreowanych przez Google, wyglądu aplikacji czy stron internetowych.

issueProductuntSukces za oceanem

W dosyć hermetycznym świecie branży IT, której sercem jest Dolina Krzemowa, funkcjonuje portal internetowy o nazwie Product Hunt. Jest to strona, na której użytkownicy umieszczają nowe produkty z dziedziny głównie szeroko pojętej technologii, ale też gier czy książek. Najciekawsze projekty nie są tak „po prostu” zamieszczane na stronie. Ktoś musi nas, a raczej nasz produkt „upolować”. Produkt suwalskiej firmy Code & Pepper dostrzegł właśnie jeden z hunterów – Grégoire Gilbert.

Wśród hunterów, czyli osób odpowiedzialnych za wyszukiwanie najciekawszych technologii, znajdują się osoby uznane w branży IT, osoby, które posiadają na koncie własne aplikacje, mają firmy lub realizują wiele projektów. Co daje umieszczenie na Product Hunt? Zainteresowanie – sięgające od Doliny Krzemowej, przez Indie, aż do Japonii, co najlepiej świadczy o zasięgu globalnym IssueFly. Warto także zaznaczyć, że jest to jeden z niewielu produktów na Product Hunt pochodzący z Polski.

IssueFly to według wielu specjalistów z branży produkt, który trzeba mieć. W prosty sposób pozwala rozwiązać wszelkie problemy powstałe w trakcie realizacji projektów, a przy tym jest tani, posiada przejrzysty interfejs i jest prosty w obsłudze. I co ważne, stale się rozwija. Aplikacja dostępna jest na razie wyłącznie w języku angielskim.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Z regionu: Naukowiec z Politechniki Białostockiej członkiem prestiżowego gremium eksperckiego

Dr hab. inż. Maciej Zajkowski, prof. Politechniki Białostockiej -...

SOWA „przyleciała” do Suwałk. Małe Centrum Nauki Kopernik działa w Parku Technologicznym (foto, audio)

W poniedziałek, 9 maja w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód została...

Podlaskie Diamenty Forbesa. Code&Pepper ponownie z najwyższym wynikiem

Na liście Diamentów Forbesa w edycji 2022 znalazło się...

Najlepsze pomysły biznesowe nagrodzone. Zwycięzca wygrał 7 tys. złotych (audio)

Do ścisłego finału konkursu "Biznesówki - ZaPARKuj swój biznes"...
%d bloggers like this: