Reklama

Po finale Recman Cup

Data:

- Reklama -

W sobotnim (01.08) turnieju tenisowym dla mężczyzn wzięło udział 33 zawodników z wielu miast Polski. Na kortach przy ul. Wojska Polskiego 17 zaprezentowali się tenisiści – amatorzy z Suwałk, Warszawy, Wołomina, Krakowa, Białegostoku, Giżycka, Ełku, Augustowa, Sejn i Kętrzyna. Wygrał Robert Usarek.

Pierwszy w Suwałkach turniej tenisowy pod nazwą Recman Cup 2015, zorganizowany przez firmę tytularną będącą oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski mężczyzn w tenisie, był okazją do lepszego poznania tej dyscypliny sportu i ocenienia, jak radzą sobie na kortach pasjonaci tej dyscyliny. Jak zapowiedział podczas spotkania z dziennikarzami Wojciech Tulwin, brand manager Recman, kolejne wydarzenia w duchu tenisa to kwestia czasu. Nie jest wykluczone, że rozgrywki poszerzą się o turniej skierowany również do kobiet.

W Recman Cup 2015 zwyciężył w sobotę Robert Usarek z Suwałk. Drugą lokatę zajął Andrzej Zabłotniak (Wołomin), trzecią – Robert Popławski (Gołdap). Czwarte miejsce przypadło Adamowi Cąkale (Suwałki). W finałowym meczu zmierzyli się Robert Usarek i Andrzej Zabłotniak 10:9 (tie-break 5:3). Mecz o 3 miejsce zakończył się wynikiem: Robert Popławski – Adam Cąkała 6:4.

Partnerem głównym turnieju była firma Auto – Idea, dealer Mercedes-Benz – sponsora nagród.

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Sobota z tenisem

W świecie tenisa ziemnego takie nazwiska jak Jerzy Janowicz i...