Reklama

Trwa nabór do „Bajki”

Data:

- Reklama -

Trwa nabór do oddziałów przedszkolnych oraz klasy pierwszej w Niepublicznej Terapeutycznej Szkole Podstawowej „Bajka” na rok szkolny 2015/2016. Szkoła jest przeznaczona dla dzieci z autyzmem i innymi specyficznymi problemami w uczeniu się. Szkoła prowadzi również wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.

„Bajkowe” grupy są niewielkie, liczą od 2 do 4 uczniów. Z dzieckiem pracuje dwóch nauczycieli – pedagog specjalny i nauczyciel metodyk. W ramach zajęć w przedszkolu, jak i w szkole, uczniowie objęci są indywidualną, specjalistyczną terapią nastawioną na wspieranie ich rozwoju psychoruchowego, tak by byli w stanie opanować wiedzę na optymalnym poziomie.

Oprócz zajęć wynikających z podstawy programowej, dzieci uczestniczą w zajęciach terapeutycznych prowadzonych w „Bajce”: Metoda Dobrego Startu, Ruch Rozwijający wg Weroniki Sherborne, integracja sensoryczna, logopedia, logorytmika, gimnastyka korekcyjna, zajęcia na basenie, biofeedback, arteterapia – zajęcia plastyczne, muzyczne, rytmiczne, zajęcia wyrównawcze i korekcyjno-kompensacyjne, dogoterapia, hipoterapia, indywidualne zajęcia z psychologiem oraz z zakresu terapii pedagogicznej.

Więcej informacji: 514 233 065, e-mail: bajka.suwalki@op.pl, www.facebook.com/suwalki.bajka

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Kolejny rekord zbiórki pobity. Boisko przy szkole coraz bliżej

Ponad 56 tys. złotych to kwota, która została zebrana...

Po nowe doświadczenia dla młodszych i starszych – „Bajka” z wizytą na Litwie

Wymiana doświadczeń i integracja społeczna - to główne cele...

V Międzynarodowy Turniej Bowlingowy – aktywność daje radość

  Wszyscy zwyciężyli i wszyscy bawili się doskonale – tak...
%d bloggers like this: