Wojciech Cejrowski w podróży, czyli boso do Suwałk

2
166
WCejrowski

W sobotę, 3 października o godz. 19.00 Wojciech Cejrowski po raz pierwszy odwiedzi Suwałki. Po co? By w Suwalskim Ośrodku Kultury zaprezentować swój program w stylu stand-up comedy – „Ale Meksyk”.

Na podst. materiałów prasowych.

Wojciech Cejrowski od 20 lat organizuje wyprawy w najdziksze zakamarki naszej planety. Był już w 40 krajach na 6 kontynentach. Najczęściej odwiedza Amazonię. Jak twierdzi – cel przyświeca mu jeden – podróżuje, aby ostatnich wolnych Indian ocalić od zagłady i zapomnienia. Tworzy dokumentację ginących plemion i ludów pierwotnych. Docierał tam, gdzie inni nie docierali. Cejrowski jest gorący, ostry, wyrazisty i do szpiku kości bezkompromisowy. Szczodry w krytyce. Oszczędny w pochwałach. To trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie.

W najnowszym programie „Ale Meksyk”, prowadzonym w stylu stand-up comedy, Wojciech Cejrowski z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadzi publiczność po egzotycznych zakamarkach świata. Można spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych obrazów, śmiechu do łez oraz anegdot, które powalają najtwardszych. WC nie śpiewa i nie tańczy, opowiada historie z życia wzięte.

Po występie będzie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek.

Bilety w cenie 69 zł do nabycia w: Suwalskim Ośrodku Kultury (kasa SOK oraz online), na portalu biletos.comTicketpro oraz w salonach Empik i w Media Markt.

W konkursie na stronie „Niebywałych Suwałk” można wygrać aż 8 biletów na stand-up comedy WC – ALE MEKSYK. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Który kraj Wojciech Cejrowski odwiedził najwięcej razy?, a odpowiedź wysłać do nas mailem (wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem): redakcja@niebywalesuwalki.pl

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

2 KOMENTARZE

Leave a Reply