Firma Reso świętowała 10-lecie. Zagrały “Brathanki” (foto)

0
70
10latRESO_
Na zdj. Bronisław Woźnialis i Lauris Boss.

Dekada Reso Europa Service to szybki rozwój i dobre wyniki finansowe. Podsumowanie działalności firmy odbyło się w sobotę, 10 października w PWSZ w Suwałkach. Muzycznym akcentem jubileuszu był koncert zespołu „Brathanki”.

Firma Reso Europa Service powstała w 2005 roku. Obecnie zatrudnia ponad 100 pracowników. W branży ubezpieczeń jest rozpoznawalna, z roku na rok zyskuje coraz lepszą pozycję. Potwierdzeniem tego jest ostatnie wyróżnienie, jakie odebrał Bronisław Woźnialis, prezes Reso Europa Service, przyznane przez Janusza Piechocińskiego, wicepremiera RP oraz Ministra Gospodarki. Wręczenie Srebrnego Krzyża Zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej miało miejsce w ubiegłym tygodniu.

W październiku 2014 roku prezes Reso został uhonorowany dyplomem wicepremiera i Ministra Gospodarki oraz Prezydenta Suwałk za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnym oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki. Firma i jej zarząd mają na swoim koncie również inne nagrody, m.in.: wyróżnienia w rankingu Superfirmy; tytuł „Najbardziej przyjaznego ubezpieczyciela roku 2011″; nagrodę w rankingu „Diamenty Forbesa 2013”. Tylko w 2013 roku Reso zebrało składki brutto o wartości 96,4 mln zł i wypisało 268 tys polis.

Koncert grupy “Brathanki”, podziękowania i podsumowanie działalności Reso odbyły się w auli PWSZ w Suwałkach; część nieoficjalna zaś – w Hotelu Szyszko, sąsiadującym z Parkiem Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód, gdzie znajduje się siedziba firmy.

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda

Dodaj komentarz