Reklama

RESO Europa Service świętuje 10-lecie. Weź udział w konkursie i wygraj bilety na BRAThANKI!

Data:

- Reklama -

W tym roku RESO Europa Service obchodzi 10-lecie działalności. Na uroczystości jubileuszowej wystąpi m.in. zespół Brathanki. W związku ze swoimi urodzinami suwalska firma przewidziała liczne niespodzianki oraz nagrody.

Jubileusz 10-lecia będzie najlepszą okazją do podsumowania działalności i wyników RESO. Suwalska firma ma się czym chwalić. Zaufało jej już ponad 1,5 miliona klientów, a zebrany przypis za sprzedane polisy wyniósł ponad pół miliarda złotych. Istotny wkład w rozwój RESO odegrała owocna współpraca z  BTA Insurance Company SE, łotewskim zakładem ubezpieczeniowym, z którym kooperacja trwa od jesieni 2008 roku.

Uroczysty jubileusz odbędzie się 10 października 2015 roku w Suwałkach. Podczas oficjalnego spotkania nie zabraknie również części rozrywkowej, o którą zadba zespół Brathanki. I to właśnie z występem tej popularnej i lubianej grupy wiążą się nagrody przygotowane przez RESO.

logo FinalZ okazji swoich dziesiątych urodzin RESO postanowiło zorganizować konkurs dla klientów. Wystarczy, że w dniach od 9 września do 7 października 2015 roku zakupią oni polisę na ubezpieczenie domu lub mieszkania („Dom Pakiet”) lub ubezpieczenie Auto Casco dla swego samochodu i wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na koncert zespołu Brathanki, który odbędzie się w sobotę 10.10.2015 o godz. 17.30 w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach, ul. Noniewicza 10.

W puli nagród jest aż 20 podwójnych zaproszeń na ten koncert. 10 zaproszeń trafi do pierwszych 10 osób, które wykupią polisę Dom Pakiet. 10 pozostałych zaproszeń otrzyma 10 osób, które jako pierwsze wykupią polisę Auto Casco. Wszyscy pozostali klienci, którzy pozyskają obie polisy, otrzymają upominki – urodzinowe niespodzianki od RESO.

Ogłoszenie cząstkowych wyników konkursu odbywać się będzie w każdy piątek na profilu RESO w serwisie społecznościowym Facebook pod adresem: www.facebook.com/ResoEuropaService. Nagrody w postaci podwójnych zaproszeń na koncert urodzinowy RESO zwycięzcy będą mogli odebrać w siedzibie RESO najpóźniej do dnia 09.10.2015.

RESO Europa Service Sp. z o.o. to partner generalny łotewskiego zakładu ubezpieczeniowego – BTA Insurance Company, który reprezentuje na terenie całej Polski. Firma specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń, tworzeniu sieci sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, organizowaniu i przeprowadzaniu szkoleń oraz administrowaniu procesu likwidacji szkód, w tym szkód międzynarodowych. Główna siedziba RESO znajduje się w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach. Firma zatrudnia ponad 100 pracowników. OFICJALNA STRONA RESO Europa Service.

Materiał promocyjny.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Usta milczą, dusza śpiewa (zmiana terminu). Koncert Noworoczny w SOK

Najpiękniejsze arie i piosenki znajdą się w programie styczniowej...

Brathanki wystąpiły na imprezie suwalskiej Izby Przemysłowo-Gospodarczej – fotorelacja

Spotkanie świąteczno - noworoczne zorganizowała w pierwszą styczniową sobotę...

RESO partnerem Suwalskiego Ośrodka Kultury – przez kolejne trzy lata (audio)

Umowa o wzajemności, podpisana na 3 lata we wtorek, 13...

Mali piłkarze znów zmierzą się na boiskach. Rozpoczynają się Moje Małe Mistrzostwa (audio)

Stowarzyszenie "Akademia 2012", założone przez Wojciecha Kowalewskiego, byłego bramkarza,...
%d bloggers like this: