Zagraj razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

0
19
WOŚP 24 Finał

24. Finał WOŚP – Mierzymy wysoko! Takim hasłem reklamuje się kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 10 stycznia 2016 roku zbierane będą pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz w celu zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Źródło: Suwalski Sztab WOŚP

Kolejny raz Suwalski Sztab ma siedzibę w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Suwałkach “Centrum Trójki”. Sztab prowadzą dwie organizacje: Stowarzyszenie Kulturalne KOSTROMA oraz Fundacja PROMETEUSZ.

Suwałki dzięki WOŚP wzbogaciły się o sprzęt o wartości 2 351 084,32 zł. Tylko po ostatnim Finale, podczas którego zebrano 47 501,43 zł do naszego miasta trafił sprzęt medyczny za 208 422,40 zł, (wykaz przekazanego sprzętu).

Suwalski Sztab obejmuje swym zasięgiem nie tylko samo miasto Suwałki, lecz również okoliczne miejscowości, na chwilę obecną do akcji już włączyła się szkoła podstawowa w Bakałarzewie. W tym roku na ulicach miasta pojawi się co najmniej 180 wolontariuszy, którzy będą kwestowali z puszkami, oraz około 30-40 wolontariuszy, działających przy organizacji pracy Sztabu WOŚP w Suwałkach.

Wszystkie zespoły występujące podczas Finału WOŚP w Suwałkach, grają jedynie za zwrot kosztów. Program koncertów nadal jest ustalany.

Suwalski Sztab WOŚP zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w działania. Szczegóły na stronie www.WOSP.PogodneSuwalki.pl

Dodaj komentarz