Lady Pank z okazji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej (foto)

#Lady Pank

Trwa XVI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. Po losowaniu drużyn, które zagrają w poszczególnych grupach, w Suwalskim Ośrodku Kultury wystąpił w piątek, 18 grudnia zespół „Lady Pank”.

W tym roku dwudniowe wydarzenie rozpoczęły w piątek rozgrywki drużyn z Polski, Litwy i Łotwy w kategorii U-8, między innymi: Wisła Kraków, Lechia Gdańsk i gospodarze AP Wigry Suwałki. Sobotnie emocje przyniosły spotkania drużyn: Osasuna Pampeluna, Reprezentacji Litwy i Łotwy, Drużyny Prezydenta Miasta Suwałk, Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej 2002, Reprezentacji Artystów Polskich, Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej Plażowej oraz Wigier Suwałki.

Fot. Henryk Gałaszewski i Wojciech Otłowski – www.wojciech-otlowski.pl

1 KOMENTARZ

  1. […] Lady Pank z okazji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej (foto) Trwa XVI Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego. Po losowaniu drużyn, które zagrają w poszczeg… Metropolitan Opera… w Białymstoku! W piątek, 18 grudnia, Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku rozpoczyna sprzedaż karnetów abonamentowych na… Śpiewają od 20 lat Suwalski Chór Kameralny „Viva Musica” we wtorek, 22 grudnia rozpocznie świętowanie. Jubileusz 20-lecia chórzyśc… […]

Dodaj komentarz