Rok Czarnej Hańczy – trwa konkurs na logo

Świętujemy #rokrzeki

Do środy, 20 kwietnia – do godziny 12.00 można zgłaszać konkursowe projekty logotypów Roku Czarnej Hańczy.

Trwa konkurs na projekt logotypu jubileuszowego roku. Jak zaznaczają organizatorzy konkursu – jego treść ma komunikować główną ideę Roku Czarnej Hańczy, czyli rolę rzeki w kształtowaniu tożsamości miasta i mieszkańców. Propozycje konkursowe mogą mieć dowolną, czytelną formę graficzną, która będzie mogła zostać wykorzystana zarówno na dużych banerach, jak i małych nadrukach, zdjęciach profilowych w Internecie (w mediach społecznościowych). Logo musi być dostarczone w pliku/plikach o formacie grafiki wektorowej (np. PDF, SVG, PSD, AI, CDR). Jeśli użyte zostaną czcionki, które objęte są płatną licencją do ponownego wykorzystania, ma zostać załączona odpowiednia informacja od wykonawcy. Logo może, lecz nie musi nawiązywać do hasła „Pogodne Suwałki” i UśMicha.

Najlepszą propozycję wybierze jury złożone z artystów – plastyków. Konkurs ma wymiar społeczny również w obszarze nagród – zwycięzca otrzyma komplet gadżetów i wydawnictw ufundowany przez Komitet Organizacyjny Roku Czarnej Hańczy.

Prace należy nadsyłać pocztą elektroniczną na adres czarnahancza@um.suwalki.pl wraz z danymi autora (imię, nazwisko, wiek, dane adresowe i telefon) oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Komitet na potrzeby konkursu. Dodatkowych informacji udziela Sekretarz Komitetu, Agnieszka Szyszko, tel. (87) 562 82 01.

Dodaj komentarz