Reklama

To oni wygrali w loterii „Mój podatek Suwałkom”

Data:

- Reklama -

Telewizor na Euro, pralka, kuchenka lub zmywarka? Niemal każdy spośród szczęśliwców, którzy w piątek, 10 czerwca odebrali w Urzędzie Miejskim bony wygrane w loterii „Mój Podatek Suwałkom”, ma już pomysł na wykorzystanie nagród.

W miejskiej loterii, której celem było zachęcenie podatników do rozliczenia PIT-ów w Suwałkach, wygrało 10 osób. Laureaci odebrali nagrody o łącznej wartości 30 tys. złotych. Nagrodą główną był bon zakupowy o wartości 10 tys. zł. Szczęśliwcy zostali wyłonieni w drodze losowania – w roli „sierotek” wystąpili suwalscy dziennikarze. Losowanie można było oglądać na żywo za pośrednictwem Internetu.

Loteria została zorganizowana w Suwałkach po raz pierwszy. Planowane są jej kolejne edycje. – W połowie lipca okaże się, czy w miejskiej kasie będzie więcej pieniędzy – powiedział podczas wręczenia nagród prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz. Roczny podatek dochodowy nie trafia w całości do Skarbu Państwa. Duża jego część zostaje przekazana do gminy, w której został rozliczony PIT. Dla Suwałk to blisko 48%. – Z każdej złotówki podatku do Suwałk trafia prawie połowa – dodał prezydent.

W gronie laureatów znalazła się jedna osoba, która po raz pierwszy wskazała Suwałki jako miejsce zamieszkania. Milena Łukasiewicz-Miszkiel pochodzi z Kozienic, obecnie wraz z rodziną mieszka pod Suwałkami. W loterii wygrała 4 tys. złotych. Bony o wartości 2 tys. złotych odebrali: Krzysztof Jasionowski, Ewa Laszkowska, Aneta Sowul, Piotr Czajkowski, Stanisław Maksimowicz oraz Urszula Liszewska.

Laureatka głównej nagrody nie wyraziła zgody na podanie swoich danych i udostępnienie wizerunku – nie ma jej na zdjęciach.

Fot. Niebywałe Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Kandydaci do Parlamentu Europejskiego w Suwałkach

9 czerwca wybory do Parlamentu Europejskiego. Pozostały tylko 22...

Elewacja konkatedry przejdzie remont

Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz podpisał umowę z proboszczem parafii...

Rozmowy o przyszłości współpracy transgranicznej

W Suwałkach dyskutowano nad wsparciem regionu w kontekście zmieniającej...

II tura wyborów samorządowych: Podsumowanie wyników. Czesław Renkiewicz prezydentem Suwałk

W ostatnią niedzielę, 21 kwietnia odbyła się druga tura...