Zapisz dziecko na bezpłatne badanie wzroku

0
292

dziecko_okulary_George_HodanDobre i sprawne widzenie to podstawa! Masz pewność, ze Twoje dziecko dobrze widzi? Skorzystaj z akcji bezpłatnego badania wzroku dziecka, która odbędzie się w terminie od 12 lipca do 11 sierpnia w Centrum Dobrego Widzenia – Visus Optyk w Suwałkach.

Podczas badania zostaną sprawdzone: ostrość widzenia z daleka i bliska; wada wzroku dziecka; zez; sprawność ruchów oczu dziecka; obuoczność i widzenie głębi (widzenie trójwymiarowe). Akcja obejmuje dzieci w wieku od 7 do 16 lat.

– Rodzice otrzymają pełną informację o stanie wzroku ich dziecka. Udzielamy również porad w zakresie terapii widzenia, korekcji wad wzroku, leczenia zeza i niedowidzenia – informuje Barbara Pakuła, optometrystka z „Visus Optyk”.

REKLAMA.
REKLAMA.

Akcja „Bezpłatne badanie wzroku dzieci” w Centrum Dobrego Widzenia – Visus Optyk w Suwałkach zostanie zrealizowana po raz kolejny. Podczas ferii zimowych przebadano 174 dzieci z całego powiatu suwalskiego. – Spośród 174 dzieci 59 z nich nie posiadało żadnej wady wzroku. Pozostałe dzieci (115 osób) posiadały wady wzroku lub inne zaburzenia (68 z nich było już wcześniej korygowane i przyszło na badanie w okularach, 47 dzieci nie nosiło okularów). Na szczęście, większość rodziców dzieci, które nie nosiły dotychczas okularów podejrzewało już, że jest coś nie tak ze wzrokiem dzieci i skorzystało z badania, by potwierdzić lub wykluczyć wadę wzroku – wspomina Barbara Pakuła.

Badania są w pełni BEZPŁATNE. Obowiązuje REJESTRACJA pod nr tel. 515 322 142; liczba miejsc jest ograniczona.

Badania odbędą się w gabinecie Centrum Dobrego Widzenia – Visus Optyk, ul. Kościuszki 32, Suwałki.

Leave a Reply