08Rozmowa z Prezesem Zarządu Firmy Racis Development, Szymonem Racisem oraz współwłaścicielem San Studio, Tomaszem Obuchowskim.

Materiał sponsorowany.

Panie Prezesie, proszę nam powiedzieć kilka słów o sobie i o inwestycji Słoneczne Tarasy.

RacisDevelopment_targi_0005
Słoneczne Tarasy.

Szymon Racis: Firmę Racis Development zbudowałem na bazie Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego Szymon Racis, które od blisko 10 lat działa na terenie Suwałk i okolic. Ważnym czynnikiem były również tradycje rodzinne w prowadzeniu prywatnego przedsiębiorstwa, które działa w branży pokrewnej od 1976 roku. Moja pierwsza inwestycja mieszkaniowa „Rezydencja Wileńska” została sprzedana w 2015 roku, kolejna właśnie jest przekazywana zadowolonym nabywcom. „Słoneczne Tarasy” to projekt wyjątkowy, który zacząłem realizować w kwietniu 2015 roku. Obecnie oddajemy do użytkowania budynek: A, kolejne budynki są w fazie wykańczania, zagospodarowanie terenu jest już wykonane. Można osobiście przyjść i przekonać się jak wygląda profesjonalnie zrealizowana inwestycja deweloperska, w której wykorzystano najwyższej jakości materiały i technologie budowlane.

Sprzedaż mieszkań jeszcze trwa. Proszę opowiedzieć, jakie lokale są jeszcze w ofercie?

RacisDevelopment_targi_0009Mamy jeszcze do dyspozycji pojedyncze mieszkania i apartamenty, ale to już ostatni moment, żeby zdecydować się na zakup nieruchomości w tej inwestycji. Dla wszystkich klientów, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem mieszkania, organizujemy Targi Mieszkaniowe „Racis i Partnerzy”, które odbędą się w dniach 10-11 września, na terenie inwestycji deweloperskiej „Słoneczne Tarasy” przy ulicy Sportowej 30 w Suwałkach. Targi będą odbywać się w sobotę w godzinach 10:00 – 17:00, a w niedzielę od godziny 10:00 do 15:00. Będzie nam niezmiernie miło gościć wszystkich zainteresowanych.

Skoro poruszył Pan temat targów, to proszę powiedzieć nam, jakie są założenia tego wrześniowego eventu?

Logo_Racis_DevelopmentWspólnie z firmą San Studio organizujemy Targi Mieszkaniowe „Racis i Partnerzy” poprzez organizację tego wydarzenia chcemy dodatkowo wesprzeć klientów, którzy nabyli mieszkania w naszych inwestycjach, ale i zachęcić pozostałych do zapoznania się z ofertą mieszkaniową, materiałową i usługową.

#racisdevelopmentW Targach weźmie udział około 25 dostawców materiałów wykończeniowych z kraju i zagranicy, do stałej dyspozycji gości będzie 5 wybranych architektów wnętrz, którzy zaprezentują, zainspirują i doradzą, w jaki sposób wykończyć nowe mieszkanie. Dodatkowo, na klientów Racis Development i San Studio czekają rabaty od 5 do 50% na wybrane materiały i usługi. W ramach wydarzenia przewidzieliśmy również atrakcje dla najmłodszych: będzie duża dmuchana zjeżdżalnia, w niedzielę planujemy również pierwszy w Suwałkach pokaz live cooking na sprzęcie firmy Franke. Serdecznie zapraszam do rodzinnego wypadu.

Panie Tomaszu podobno będzie również prezentowane mieszkanie pokazowe?

#RacisDevelopment
Mieszkanie pokazowe.

Tomasz Obuchowski: Tak, jest to nowość na rynku suwalskim. Będziemy prezentować mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Przygotowaliśmy też specjalną ofertę handlową dla osób odwiedzających Targi. Będą wręczane specjalne kupony rabatowe umożliwiające zakup towarów ze specjalnym upustem targowym. Dodatkowo, większość wystawców zadeklarowała, że prezentowane na Targach pełnowartościowe produkty będzie można nabyć z naprawdę atrakcyjnym rabatem ekspozycyjnym.

Panie Prezesie, jakie ma Pan plany na przyszłość związane z najnowszą inwestycją i kolejnymi?

Wnętrze mieszkania pokazowego.
Wnętrze mieszkania pokazowego.

Szymon Rais: Jeżeli chodzi o taką najbliższą przyszłość, to chcę się skoncentrować na opiece posprzedażowej inwestycji „Słoneczne Tarasy”. Chciałbym, żeby wszyscy klienci, którzy nam zaufali, czuli nasze wsparcie na etapie wykańczania swoich mieszkań i apartamentów.

Jeżeli chodzi o nowe inwestycje, to posiadam grunty na terenie Suwałk i poszukuję dalszych możliwości rozwoju. W minionym roku nabyliśmy atrakcyjnie ulokowaną działkę przy ulicy Chopina i tam realizujemy pierwsze w Suwałkach osiedle willowe „Chopina Park” z prywatnym parkiem o powierzchni 0,7 ha. Jednym słowem – jest nad czym pracować. Jako że wychowałem się i pochodzę z Suwałk, to w swojej pracy staram się zawsze stawiać na rozwój lokalnego rynku.

Dziękuję za rozmowę i do zobaczenia na Targach.

Szymon Racis i Tomasz Obuchowski: Dziękujemy i serdecznie zapraszamy.

Fot. materiały Racis Development

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj