Trwa konkurs na projekt plakatu do “Alicji w Krainie Czarów”

0
109

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym na ilustrację do baśni tanecznej „Alicja w Krainie Czarów”, inspirowaną książką Lewisa Carrolla. Zwycięska praca będzie wykorzystana jako motyw przewodni plakatu promującego widowisko, którego premiera odbędzie się 6 grudnia. Na laureatów konkursu czekają nagrody. Termin zgłoszeń upływa 26 września.

„Alicja w Krainie Czarów” to kolejny, po sukcesie „Królowej Śniegu”, projekt artystyczny Suwalskiego Ośrodka Kultury. Barwna, taneczna opowieść o dzielnej dziewczynce, która znalazła w sobie odwagę, aby przeciwstawić się złu i przywrócić światu radość. Przedstawienie zachwyci widzów multimedialną scenografią, fantazyjnymi kostiumami i rekwizytami oraz ciekawą choreografią i muzyką. Każdy z uczestników tego wyjątkowego artystycznego wydarzenia, który wraz z nami uda się śladem Białego Królika i Alicji, odkryje czarowną magię opowieści.

Na scenie zobaczymy młodych artystów z grup tanecznych Suwalskiego Ośrodka Kultury – DANCE ACADEMY, FLEX i DOTYK. Twórcami scenografii i rekwizytów są artyści plastycy z SOK, reżyserem i autorką choreografii – Iryna Popova, dyrektorem artystycznym projektu – Jadwiga Tylenda.

Termin zgłaszania prac konkursowych upływa 26.09.2016 r. Prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście do siedziby Organizatora (sekretariat): Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5, 16-400 Suwałki, z dopiskiem „Alicja w Krainie Czarów -konkurs plastyczny SOK 2016”. Kontakt w sprawie konkursu: Mieczysław Iwaszko, tel. 87 563 85 27, e-mail: mieczyslaw.iwaszko@soksuwalki.eu Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie SOK.

alicja_konkurs

Dodaj komentarz