Przełożona gorzka lekcja Angielskiego (foto)

We wtorek, 18 października, na Stadionie Miejskim odbył się zaległy mecz 12 kolejki piłkarskiej I ligi pomiędzy Wigrami Suwałki a Olimpią Grudziądz. W pierwotnym terminie do spotkania nie doszło z powodu powołania zawodników obydwu drużyn do reprezentacji młodzieżowych.

O ile jeszcze w pierwszej połowie wynik był sprawą otwartą, to po przerwie Olimpia w ciągu dwóch minut skarciła Wigry. Bezlitosnym egzekutorem okazał się Karol Angielski.

Następny mecz – z Chrobrym Głogów – odbędzie się na Zarzeczu 30 października. W międzyczasie Wigry czeka wyjazd na Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk. Najpierw w meczu ligowym zagrają w Sosnowcu, później w Jastrzębiu-Zdrój w pierwszym spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Polski. Bezpośrednią transmisję z obu wydarzeń będzie można obejrzeć w telewizji.

Wigry Suwałki – Olimpia Grudziądz 0:2 (0:0)

Bramki: Karol Angielski (57′, 59′)