Reklama

Wojciech Smarzowski i aktorzy z filmu „Wołyń” przyjadą do Suwałk. Wygraj bilety

Data:

- Reklama -

W „Cinema Lumiere” w czwartek, 13 października odbędzie się pokaz specjalny filmu „Wołyń”, połączony ze spotkaniem z twórcami i aktorami. W Suwałkach pojawi się m.in. Michalina Łabacz – odtwórczyni głównej roli kobiecej, która otrzymała na Festiwalu Filmowym w Gdyni nagrodę indywidualną za profesjonalny debiut aktorski.

Oprócz młodej aktorki, swoją wizytę potwierdzili: Wojciech Smarzowski – reżyser filmu „Wołyń”, Dariusz Pietrykowski – producent, Adrian Zaremba – aktor; odtwórca roli Antka Wilka.

#wolyn
Gdynia. Teatr Muzyczny. 41. Festiwal Filmowy w Gdyni. Pokaz filmu pt. Wołyń. Na zdj reżyser Wojciech Smarzowski. Fot. Mateusz Ochocki / KFP

Rozmowę na temat filmu poprowadzą pochodzący z Suwałk: dziennikarka Paulina Drażba z TVP oraz Artur Cichmiński – krytyk filmowy, niemal od początku „Niebywałych Suwałk” współprowadzący z nami cykl PRZEDPREMIEROWO.

UWAGA – na pokaz filmu o godz. 19.30 wszystkie miejsce zostały już zarezerwowane.

W naszym konkursie – dzięki uprzejmości „Cinema Lumiere” można wygrać dwa pojedyncze bilety na pokaz filmu o godz. 20.15 (w dniu 13 października). O tej godzinie zaproszeni gości – twórcy i aktorzy pojawiają się na chwilę w sali kinowej, by powitać suwalską publiczność.

Aby wygrać bilety, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Którym filmem Wojciecha Smarzowskiego jest „Wołyń”? Odpowiedzi prosimy przesyłać (wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem) do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Bilety wygrają osoby, które odpowiedzi udzielą jak najszybciej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Wygraj bilety na „Święto ognia”, film, który zdobywa serca polskiej publiczności

Od 6 października w Cinema Lumiere w Suwałkach rozpoczną...

Nie tylko dla seniorów

W tym tygodniu Suwalski Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna...

Wygraj bilety na film „Sobowtór” w reż. Jana Holoubka

Od 29 września w Cinema Lumiere w Suwałkach będzie...