Bal Andrzejkowy Osób Niepełnosprawnych po raz dziewiąty w Suwałkach

0
424

Prawie 500 uczestników wzięło udział w odbywającym się pod nazwą „Czary Mary – zmieniamy świat na weselszy” IX Regionalnym Balu Andrzejkowym Osób Niepełnosprawnych w Hotelu Szyszko w Suwałkach.

Bal był świetną okazją do integracji osób korzystających ze środowiskowych domów samopomocy, domów pomocy społecznej oraz ośrodków wsparcia z dwóch województw (w sumie z 19 placówek z naszego regionu).

O dobrą zabawę uczestników zadbali: DJ Mariusz Słoma i zespół muzyczny KEYS. Poza wspólnymi tańcami, organizatorzy zapewnili poczęstunek, konkursy z nagrodami, loterię fantową, był też recital Moniki Bogdanowicz. Wybierano również króla i królową balu.

Podczas balu obecni byli również: prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz, przedstawiciele organizacji pomocowych czy przedstawiciele z Białorusi, pomagający niepełnosprawnym i przyglądający się suwalskim działaniom.

Organizatorami IX Regionalnego Balu Andrzejkowego były instytucje: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Suwałkach i Środowiskowy Dom Samopomocy oraz Stowarzyszenie „Alternatywa”.

W gronie sponsorów wydarzenia znalazło się kilkadziesiąt suwalskich firm.

Fot. źródło: Hotel „Szyszko”

Leave a Reply