Reklama

Gospel i piłka z Radosławem Majdanem oraz reprezentacją Grecji. Będzie można wylicytować koszulkę Messiego

Data:

- Reklama -

XVII Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej w tym roku odbędzie się w terminie 16-17 grudnia. Mecze zostaną rozegrane na obiektach OSiR. W programie: rozgrywki 8-latków i drużyn piłkarskich – m.in. Reprezentacji Polski i Grecji oraz licytacje nie tylko piłkarskich pamiątek.

Michalina Łabacz #niebywalesuwalki #suwalki #suwałki
Michalina Łabacz zaśpiewa podczas XVII edycji Mikołajkowego Turnieju Piłkarskiego.

Dwudniowe wydarzenie rozpoczną w piątek, 16 grudnia o godz. 9.00 rozgrywki 8-latków. Do udziału w meczach zostały zaproszone akademie piłkarskie z Polski i z zagranicy: Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Lechia Gdańsk, Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki oraz Baltica Kaliningrad i Bielkard Grodno.

Wieczorem tego samego dnia (o godz. 19.30) w sali Suwalskiego Ośrodka Kultury odbędą się koncerty Michaliny Łabacz, młodej aktorki, która w tym roku w Gdyni zdobyła nagrodę za debiut w filmie „Wołyń”, a której sceniczna przygoda rozpoczęła się w suwalskiej grupie „Beciaki”, a także Suwałki Gospel Choir z amerykańską wokalistką – Michelle John, która już gościła w Suwałkach. Publiczność usłyszy artystkę w jej repertuarze. Wstęp na koncert jest płatny – 10 zł.

Gospel towarzyszyć będzie mieszkańcom Suwałk również później. W sobotę, 17 grudnia o godz. 18.00 w sali kameralnej SOK odbędzie się koncert Suwałki Gospel Choir z gościnnym udziałem Michelle John. Wstęp na koncert tym razem jest bezpłatny.

mikolajki

Kolejnego dnia, 17 grudnia od godz. 14.00 w hali OSiR będą odbywały się rozgrywki turniejowe z udziałem zespołu prezydenta Suwałk, który poprowadzi Patryk Małecki, suwalczanin i piłkarz Wisły Kraków; drużyny Wigier Suwałki, drużyny Reprezentacji Litwy, a także Reprezentacji Polski – drużyny Jerzego Engela (swoją obecność potwierdził już Radosław Majdan) oraz Reprezentacji Grecji z 2004 roku.

Tego dnia przewidziano również licytację. – W tym roku zbieramy pieniądze na turnus rehabilitacyjny i zajęcia terapeutyczne dla wychowanków Stowarzyszenia Aktywni Tak Samo. Chcemy też wybrać 10 rodzin, którym pomożemy. Rok temu zebraliśmy 77 tysięcy złotych. Z tej kwoty każda z 10 rodzin otrzymała po 3 tys. złotych na spłacenie zaległości, pokrycie kosztów leczenia – tłumaczył Dariusz Mazur.

Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in.: pamiątki piłkarzy – w tym oryginalna koszulka Leo Messiego z 2015 roku – z certyfikatem autentyczności oraz tygodniowy pobyt w willi w Grecji z przelotem dla 4 osób i wycieczkami po Zakynthos.

Fot. Niebywałe Suwałki – Marcin Tylenda: listopadowa konferencja prasowa zapowiadająca wydarzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Mateusz Mazur dyrektorem sportowym Wigier Suwałki

Wigry Suwałki mają nowego dyrektora sportowego. Od 1 stycznia...

Dariusz Mazur ponownie zrezygnował z funkcji prezesa Wigier Suwałki

Dariusz Mazur zrezygnował z funkcji prezesa klubu piłkarskiego Wigry...

Wigry Suwałki przed rundą wiosenną (audio)

W drużynie Wigier Suwałki w sezonie wiosennym zagra 9...

Młodzi piłkarze pełni empatii – rozpoczął się IX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego

IX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciecha Kowalewskiego...