Policja podsumowuje sylwestrową noc w województwie podlaskim

0
64
Fot. www.freedigitalphotos.net

Dwa wypadki drogowe, w wyniku których 1 osoba zginęła, a 5 osób trafiło do szpitala – to tegoroczny wstępny bilans nocy sylwestrowej w regionie.

Źródło: www.podlaska.policja.gov.pl

Sylwester i pierwsze godziny 2017 roku upłynęły na terenie województwa podlaskiego umiarkowanie spokojnie. Podlascy policjanci nie odnotowali w tym czasie poważniejszych zdarzeń kryminalnych oraz wypadków związanych z nieumiejętnym obchodzeniem się z materiałami pirotechnicznymi. Obsługiwane przez funkcjonariuszy interwencje dotyczyły w głównej mierze zakłócania ciszy nocnej i głośnego zachowania w miejscach zamieszkania.

W sylwestrową noc na terenie województwa miały miejsce 2 wypadki drogowe. Najtragiczniejsze zdarzenie miało miejsce w miejscowości Wronowo w gminie Raczki. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19-latka jadąca samochodem marki SsangYong podczas wyprzedzania straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w jadące z naprzeciwka ciężarowe Volvo prowadzone przez 37-latka. W wyniku zdarzenia 28-letnia pasażerka osobówki zginęła na miejscu, a czwórka pozostałych osób trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Do kolejnego wypadku doszło po północy w Suwałkach, na skrzyżowaniu ulic Waryńskiego z Utratą, gdzie na oznakowanym przejściu dla pieszych 56-latek kierujący samochodem osobowym marki KIA potrącił dwie osoby. W wyniku zdarzenia jedna z nich, 33-letnia kobieta z urazem nogi trafiła do szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Dodaj komentarz