Reklama

W marcu kolejna odsłona Festiwalu Kobiecości. Już dziś możesz zgłosić się do metamorfoz

Data:

- Reklama -

Festiwal Kobiecości to wydarzenie skierowane do współczesnych kobiet, będących na różnych etapach aktywności, zarówno zawodowej, jak i prywatnej. Jest doskonałą okazją do wymiany opinii, a także do znalezienia inspiracji, służących celebrowaniu kobiecości w każdej formie i w każdym czasie. Festiwal odbędzie się 18 marca w Hotelu „Velvet” w Suwałkach.

– Festiwal jest odpowiedzią na potrzeby intelektualne, estetyczne oraz emocjonalne mieszkanek naszego regionu – przekonuje Barbara Kacprzyk-Gnoza, jedna z organizatorek i dodaje, że podczas wydarzenia znajdzie się także przestrzeń dla przedsiębiorców, którzy będą mieli możliwość bezpośredniego zaprezentowania swojej oferty uczestniczkom wydarzenia.

I edycja Festiwalu odbyła się 12 czerwca 2016 r. i była połączeniem siły sztuki z kobiecą energią. Interesujące prelekcje oraz uczty – kulinarna i muzyczna sprawiły, że kilkugodzinne spotkanie zorganizowane pod hasłem „Sztuka kobiecości” spotkało się z dużym zainteresowaniem blisko 100 uczestniczek z Suwałk i okolicznych miast. Było także okazją do prezentacji oferty prawie 30 wystawców.

II edycja Festiwalu odbędzie się 18 marca 2017 roku pod hasłem „Odyseja Kobiecości”. Tym razem – nawiązując do mitycznej wyprawy Odyseusza – organizatorki wydarzenia zaproponują uczestniczkom podróż w głąb siebie – ku lepszemu poznaniu. Wszystko to w koncepcji przyjętych wcześniej założeń: uświadamiania kobietom ich naturalnego potencjału i wzbudzania w nich pozytywnych emocji. Tak jak poprzednio, gospodarzem II edycji Festiwalu będzie Hotel Velvet w Suwałkach.

Tegoroczna edycja przybierze formułę warsztatów z udziałem specjalistów z zakresu kreowania marki osobistej, kształtowania wizerunku, rozwijania świadomości żywieniowej i budowania zdrowych nawyków. Przybliżone zostaną również aspekty pobudzania pasji i zwiększania motywacji w nadawaniu własnemu życiu właściwego kierunku. Nie zabraknie również spotkania ze sztuką, która jest nie tylko elementem łączącym obydwie edycje, ale i wyróżniającym Festiwal.

Podczas tegorocznej edycji Festiwalu odbędą się metamorfozy dwóch kobiet, które z pomocą specjalistów odkryją w sobie prawdziwe piękno.

Więcej na temat Festiwalu Kobiecości i konkursu Metamorfozy „Twoja piękna odyseja – w podróży ku doskonałości” – profil FB festiwalu oraz Post Metamorfozy.

Organizatorkami Festiwalu Kobiecości są: Barbara Kacprzyk-Gnoza oraz Paulina Zalewska-Wójcik.

Współorganizatorem wydarzenia jest Hotel „Velvet” w Suwałkach.

Partnerem medialnym inicjatywy jest portal „Niebywałe Suwałki”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Szachiści walczą w Memoriale Ireny Warakomskiej. W puli nagród 100 tys. złotych

Rozpoczęła się siódma edycja Międzynarodowego Memoriału Ireny Warakomskiej, który...

Chciałabym zobaczyć wszystkie „światy”. Wywiad z Anetą Stabińską, fotografką z Sejn

Aneta Stabińska swoją wieloletnią pasję zmieniła w zawód, ostatnio...

Warszawa bez mięsa – czy Suwałki mogą być następnym miastem?

W ostatnich dniach głośno zrobiło się o raporcie organizacji...

Pieniądze szczęście dają: Joanna Przetakiewicz-Rooijens w Suwałkach

Pieniądze, a właściwie ich brak, często stają się przyczyną...