Znak zodiaku może determinować poczucie stylu? Zaskakująca opinia hiszpańskiej wróżbitki

0
477

Choć informacja o nowym znaku zodiaku, która obiegła media pod koniec ubiegłego roku, okazała się nieprawdą, astrologia wciąż kryje wiele tajemnic. Światowej sławy wróżbitka Esperanza Gracia twierdzi, że w gwiazdach może być zapisane nawet to, jakie trendy są odpowiednie dla osób spod danych znaków zodiaku.

Okazuje się, że to, że jedne ubrania lubimy bardziej niż inne może mieć uzasadnienie… astrologiczne. Miłość do krojów, które zupełnie nie pasują do sylwetki, czy kolorów niewspółgrających z karnacją mogą być zapisane w gwiazdach.

Garderoba a relacje międzyludzkie

Opracowany przez Esperanzę Gracię horoskop udowadnia, że osoby urodzone w podobnym czasie łączy nie tylko temperament, lecz także… moda. Dla praktycznych Panien idealne będą duże torby i srebrna biżuteria, a odważne Skorpiony postawią na wyraziste dodatki.

Co więcej okazuje się, że moda może wpływać na relacje międzyludzkie. Jeśli partnerzy nie mogą znieść swoich wyborów w kwestii garderoby, a poza tym ich relacje układają się prawidłowo, może być to kwestia relacji znaków zodiaku.

Styl zapisany w gwiazdach

Przepowiednie wróżbitki związane z modą mogą wytłumaczyć, dlaczego ludzie pozornie irracjonalnie podchodzą do zapełniania swojej szafy. Wybór ubrań wbrew zasadom doboru garderoby, kolekcjonowanie dodatków, które zupełnie nie pasują do danej sylwetki – choć to sprzeczne z zasadami, prawdopodobnie jest to zgodne z układem horoskopu.

Czy to dobra wiadomość? Dla wszystkich, którzy bardziej ufają swojej intuicji niż prognozom projektantów, z pewnością tak. Taki horoskop to również doskonała podpowiedź dla osób poszukujących oryginalnych prezentów – wreszcie znajdą klucz do wyboru właściwego podarunku.

Czy przepowiednie sprawią, że staniemy się bardziej tolerancyjni wobec wyborów swoich bliskich? Według badań ponad połowa Polaków czyta horoskopy. Być może czeka nas zatem prawdziwa modowa rewolucja.

Sprawdź horoskop.

Leave a Reply