Chopina Park, osiedle mieszkaniowe w Suwałkach, zlokalizowane w zacisznej i dobrze skomunikowanej okolicy, jest pierwszą tego typu inwestycją w mieście. To prestiżowe osiedle z prywatnym parkiem, fontanną, edukacyjnym placem zabaw o pięknej architekturze krajobrazu i nowocześnie zaaranżowaną przestrzenią – tylko dla mieszkańców.

Materiał promocyjny.

Chopina Park to efekt pracy projektantów, dla których priorytetem był komfort życia mieszkańców oraz nowoczesna, niepowtarzalna estetyka.

– Na każdym etapie powstawania inwestycji dbaliśmy o to, aby było to miejsce spójne i kompletne – wyjaśnia deweloper, Szymon Racis. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców osiedla oddany zostanie prywatny park o powierzchni blisko 1 ha. Kręte alejki parku będą podświetlone dyskretnym oświetleniem, w centralnym punkcie parku swoje miejsce znajdzie fontanna, która w upalne dni pozwoli rozkoszować się przyjemnym chłodem i szumem wody. Park ozdobi bogata roślinność: sosna koreańska, kosodrzewina, limba i inne gatunki drzew. Dla aktywnych powstanie napowietrzna siłownia, a najmłodsi będą mogli bawić się na bezpiecznym i kreatywnym placu zabaw.

W tej chwili w Chopina Park dostępnych jest jeszcze 39 apartamentów i mieszkań o zróżnicowanym metrażu – od 35 do 80 m kw. Są to lokale 2-, 3- i 4-pokojowe, charakteryzujące się dogodnym rozkładem i dużą funkcjonalnością. Chopina Park to mieszkania z przestronnymi tarasami, doskonałym miejscem na poranną kawę, chwilę wytchnienia po intensywnym dniu lub wieczorne spotkania z przyjaciółmi. Ich powierzchnia uzależniona jest od wielkości mieszkania i wynosi od 8 do 61 m kw., a wybrane apartamenty posiadają nawet dwa tarasy.

To osiedle, w którym do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną podziemne garaże, nie tylko z miejscem postojowym, ale też z własną automatyczną bramą na pilota. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów osiedle będzie strzeżone i objęte monitoringiem. Chopina Park to również inwestycja wykorzystująca najnowsze rozwiązania technologii budowlanej, łączące funkcjonalność, ekologię i energooszczędność, co w praktyce przekłada się m.in. na zmniejszenie kosztów eksploatacji, oszczędność energii.

Pomysłodawcą oraz inwestorem Chopina Park jest Racis Development Sp. z o.o. – firma, powołana do życia w 2006 roku jako Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Szymon Racis, aktualnie specjalizująca się w kompleksowej realizacji inwestycji mieszkaniowych i usługowych jako Racis Development Sp. z o.o.

Osiedle Chopina Park, jak i deweloper, jest laureatem licznych nagród i wyróżnień. Podczas ostatnich Międzynarodowych Targów Budowlanych „Dom i Ogród” inwestycja wygrała konkurs na najlepszą inwestycję mieszkaniową w Suwałkach, zdobywając nagrodę „Kryształowe Schody”.

Więcej informacji na temat osiedla Chopina Park

można znaleźć na stronie: 

chopinapark.pl

Poniżej wizualizacje inwestycji:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj